Krv v pusinke počas spánku. Čo to môže byť?

lyongirl
8. aug 2008

Ahojte, neviem, čo to môže byť, ale za tento týždeň to je už 4x, čo bol fľak na plachte. Malý keď spí, tak mu tečú sliny z pusinky a tentoraz také akoby krvavé, nie je to čistá krv červená, ale taký oranžový fľak, akoby tá krv bola zmiešaná so slinami.
Neviem o tom, že by si narazil pusu, alebo niečo podobné, len nejak nechápem, čo to môže byť.....

marorlinko
8. aug 2008

nemoze to byt z toho,ked spinka, tak si kusne do dasien?

katika1
8. aug 2008

a pri prerezávaní zúbkov nemože ísť aj kvapôčka krvy?

tanja61
8. aug 2008

zajdi k lekarke... 😉

marorlinko
8. aug 2008

mne sa zda,ze hey, lebo ked sa mojmu prerezavali a mal ho uz troska vonku,tak ked otvoril usta, tak som videla,ze ten zubok bol krvavy, manzel vravel,ze je to normalne.

kasis
8. aug 2008

Ahoj,my sme taketo fliacky po plachte mavali vzdy,ked isli zubky, aj min tyzden skoro cely,ked 5ky stolicky isli a ako vysli, prestal aj slintat aj flaky uz nie su 😉 .

lyongirl
autor
8. aug 2008

aj ma napadlo, že by to mohli byť zuby, idú mu stoličky, len behom dňa som si to nikdy nevšimla, až tie fľaky na plachte

mirka2710
8. aug 2008

Mna este napadlo.....aj maly dost slinta a niekedy ak sa mu v spanku vrati trosku trebars Hippky do pusy , ci nemoze mat potom ta slina farbu po tych par. pretlakoch a pod. co obsahuje strava. Ale to je len napad. Nams a to zatial nestalo a zubky mame prve dva malicke len tyzden. 🙂

zuzana76
8. aug 2008

lyon, aj ja som to mavala ako mala, ako 6-8 rocna, ked mi isli tie trvacne zuby, dokonca sa mi urobili aj take krvne zrazeniny v tej jamke po vytrhnutom mliecnom zube a nejako sme to asi neriesili, teda nepamatam si, podla mna to ma zo zubov

lyongirl
autor
9. aug 2008

tiež si asi myslím, že je to zo zubov, dnes som mu našla ďalšiu stoličku, tak sa asi potvora prerezávala....,
ale díky baby za rady