Kto má pravdu?

sunny8
9. apr 2017

Caauko ☺ takze neda mi to musim sa s vami podelit o dnesny "zazitok" a zistit ako to vidia nezainteresovani. Dnes sme sa s manzelom prechadzali a stretol nas mojho svokra bratranec cize muzovho otca bratranec (34). S muzom sa pozdravili pytal sa ho ako sa ma. V pohode. Mna sa opytal kde som bola tak dlho ze ma nebolo vidno. To sa muzovi nepozdavalo. S tym clovekom nemam nejaky extra vztah pozdravime sa prehodime par slov a dost. A moj drahy to vzal tak ze to bol asi pokus o flirt. Podla mna nie neberiem to. Podla vas kto ma pravdu ? 😂

bluka2
9. apr 2017

Len pozmen ten vek (14) a posli do brava 😂

sunny8
autor
9. apr 2017

@bluka2 nee realne sa mi to zda uplne hlupe aby ziarlil na take nieco. Spomenul ze ma dlho nevidel ale nic viac k tomu ze ma chce viac idiet alebo co potom by som sa necudovala ze ziarli.

sabina1975
10. apr 2017

@sunny8 tvoj manzel je bud nevyzrete decko alebo zakomplexovany chudak

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alaguema
10. apr 2017

@sunny8 tak veci sa dajú povedať rôznym spôsobom, ale pochybujem, že by ti tú otázku položil hlbokým podsadeným sexi hlasom vpaľujúc svoj dlhý horúci pohľad do tvojich očí a následne dekoltu 😂 Je pravdepodobnejšie, že tvoj muž má riadne bibinko v gebuli 😀

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deltaa
10. apr 2017

ja by som sa hanbila vobec nieco take tu napisat a pytat sa este kto ma pravdu

toskanka
10. apr 2017

@sunny8 Ach boze presun na mna tvoje problemy 🙏

septemberkl
10. apr 2017

Pýtaš sa, že kto má pravdu. Tak akurát dnes som citala jeden citát: "Všetko, čo počujeme, je názor, nie fakt. Všetko, čo vidíme, je uhol pohľadu, nie pravda." Takže pravdu nemáte ani jeden, len každý máte iný uhol pohľadu na situáciu. Tvoj muž má ale veľmi zvláštny uhol pohladu na takú nevinnú situáciu.

bale1rinka
10. apr 2017

@sunny8 a čo ti doma urobil scény či čo? nevieš sa obhájiť? taká kravina, vôbec by som to neriešila. vieš čo sa hovorí..." podľa seba súdim teba" takže dávaj si pozor na svojho muža či neflirtuje...

deti95060810
10. apr 2017

To sa ľudia hádajú o poriadne hlúposti len čo je prevda....