Ktoré kravské mlieko je najlepšie?

marion09
7. feb 2018

zeny prosim uprimne poradte....ktore kupovane krabickove ci v plastovej flasi kravske mlieko je najkvalitnejsie,najvhodnejsie na pitie pre cca 1,5 rocne babo?este sa kojime ale na ranajky lubime chlebik s maslom a k tomu take mliecko....ale ktore?znacka Pilos,Coop jednota,Clever,Tesco value,Rajo,....???

sabinka277
28. feb 2018

@jerry aj keď vôbec a ani čerstvé mi nevypije kozie tak kupujem kozí vŕšok... Je to drahé ale tak co neurobím pre deti...

sabinka277
28. feb 2018

@alobalka malú ešte nemám v škôlke ale čítam často jedálny lístok škôlky a tiež som tam čítala 2x ochutené mlieko.. Neviete aké to je!?

alobalka
28. feb 2018

@sabinka277 naša máva v škôlke kakao, biela káva, vanilkove, jahodove. .. ja len že niektoré to tu strašne riesite a podľa mňa nie je moc dobré ak dieťa pije/ je špeciálne veci a potom príde do kolektívu, kde sa v tom stravovaní nedá pokračovať. ...
Osobne som za dojcenie aspoň do pol roka- roka a potom prejsť na umelé mlieko (lebo má vyvazenejsie zloženie ako neupravene kravske). Do 3r. Chápem, že pre niekoho je to financne náročné, tak dava kravske skôr.

alobalka
28. feb 2018

Iná vec sú samozrejme alergie, intolencie, nechuť vypiť konkrétne mlieko a tieto veci. A je pravda, že v pohode prežijú aj detičky, čo pijú od skorého veku to kravske, len si myslím, že je lepšie to "umelé" do tých 3r.

sabinka277
28. feb 2018

@alobalka ja osobne neriešim :D s. Ja som kojila do 3 mesiaca potom zápal pľúc tak umelé a od roka kravské ale to nemôžeme takže kozie... Stále a ma 2 a pol toka

marion09
autor
7. mar 2018

ahojte, dala som si tu namahu a urobila domaci test na kupovane 3,5percentne cerstve kravske mlieka....je vseobecne zname ze najkvalitnejsie je to ktore najskor pekne zhustne akoby na smotanu....bolo to Pilos Z LIDL!