Doprovod dospelej osoby v kúpeľoch Horný Smokovec, ako to funguje?

montemotherone
21. aug 2019

Ahojte, prosím poradiť. Ako to vyzerá s doplatkami pre doprovod momentálne? Synček má 5 rokov, šli by sme prvý raz, je alergik. (Ani neviem, či mi doprovod schvália 🤔 Sme vo Všeobecnej) Chcela by som sa tiež spýtať, či tam robia aj cez sviatky, resp. medzi sviatkami (od 25.12.... ) 🤔 Vďaka 😊

janka987
21. aug 2019

@montemotherone Ahoj, my sme kvoli tomu presli pred par rokmi do Unionu. Maly mal 3roky a 2mesiace a sprievod mi neschvalili..musela som si vsetko platit. Teraz uz ma 8r. a platime si vsetko co sa tyka sprievodu. Ale malemu to pomaha..tak to stoji za to.

janka987
21. aug 2019

@montemotherone prijimacia kancelaria, procedury a tiez skolka a skola su len v pracovne dni..

montemotherone
autor
21. aug 2019

@janka987 a v 5. roku ti ešte v Unione schválili? A k tým prevádzkovým hodinám. Čiže myslíš že skončia 23.12. A potom až po Novom roku? ❤️ Lebo tam je ešte 27-31.12. pracovné dni 🤔 chcem to využiť, lebo zas v robote mi inak toľko voľna nedajú 🙁

janka987
21. aug 2019

@montemotherone v 5 roku Union schvalila. Oni koncia tak tyzden pred vianocami..a potom zacinam tak 2tyzden januarovy.

janka987
21. aug 2019

@montemotherone ale aj tak oni preplacaju len mensiu cast sprievodu..takze aj tak budes doplacat. Podla mna by sa dal vyuzit aj rekreacny poukaz od zamestnavatela. Inak este mozes okrem dovolenky cerpat pnku na maleho alebo Očr.