Kvapôčky krvi v stolici. Môžu byť od trhlinky na konečníku?

adulina
27. máj 2008

ahojte potrebovala by som poradit, maly je plne kojeni a dlho mava taku vodnatu riedku stolicu, ja som s tym nic nerobila, kedze bola zlta tak som myslela ze je to OK, ale objavili sa mu take sliziky krvi v stolici tak nas dr. poslala k chirurgovi, ten ho pozrel a povedal, ze ma trhlinku na konecniku, ze je to z toho ako silno tlaci a ze ma riedku stolicu, ze je urcite hladny, ale to nie je urcite hladny. ale krvicka sa opakovala tak 1-2 tyzdenne, tak sme isli k inemu chirurgovi, ale aj ten povedal, ze je to z tej trhlinky, no mne sa to nezda, teraz uz rozmyslam aj nad tou stolicou riedkou, ze preco je taka, ma ju tak 3-4 krat a poriadne vzdy tlaci a prdí, hlavne v noci ho boli brusko a strasne sa namaha. nestretli ste sa niektora s takymto problemom. inac je spokojny a pribera, teplotu nema, len mame reflux. dakujem

lila794
27. máj 2008

Ahoj! Neviem, ci je to aj nas pripad. Maly mava koliky. Poriadne tlaci, kruti sa, chrci, vydava cudne zvuky, ale stale mu z tej ritky nic nejde. Chudatko. Tak mu pomahame rektalkou. Tiez mava riedke stolice, ale myslim, ze u plne kojenych babatkach to je normalne, nie? No a raz sme mu davali rurku, vtedy strasne plakal a vysli mu dve kvapocky krvi. Strasne som sa zlakla. Ale asi to bude tou trhlinkou, lebo sa tak cudne trhol, mal tam tu rurku a zacal strasne plakat. Asi sa mu tam nieco stalo. Ale uz sa to neopakovalo. Ale ak si nie si ista, skus aj tretieho chirurga.