Lieky a sirupy v chladničke. Ako to riešite?

dididi30
20. nov 2008

baby chcem sa opytat ako riesite to, ked mate sirupy a lieky v chladnicke a tie padavate dietatu.
ja mam stale strach ze im mozem zaparit hrdielko,ze im tymto privediem bolesti hrdla.
prosim o vase rady
dakujem 😵

kamajka
20. nov 2008

Ahoj, no toto aj mňa trápilo.. Nakoniec som to vyriešila tak, že som dve-tri hodky pred podaním lieku vybrala liek z chladničky, aby to nebolo také studené, priznám sa, viackrát sa mi stalo, že som ho zabudla dať späť.....
No nič závažné sa neudialo, tak neviem veru. 🙂

sipcek
20. nov 2008

A ktore uchovavas v chladnicke?Ja len tie ktore to maju vyslovene napisane v letaku,napr Cebion multi,ten sa ale podava po kvapkach a pridava do caju atd.Nesmie sa vsak pridat do teplej vody kvoli strate vitaminov,tak len vlazne.

kvetinka511
20. nov 2008

Ahoj didi ak myslíš ATB ja som ich mala stále v chladničke a vždy takú hoďku pred podaním som si do striekačky natiahla potrebnú dávku a tú som potom synátorovi podala 🙂

dididi30
autor
20. nov 2008

hm baby ale ked ja niekedy zabudnem predtym vybrat, a dam aj ake studene 😒
inak malemu teraz davam cibulovu stavu, lebo kasle a nechcem mu davat nejaky iny sirup alebo atb
atb sme mali pred mesiacom a zase je nachladeny tak to riesim tak a pomaha 😉

sipcek
20. nov 2008

my sme boli tiez 2tyzdne na atb,ale mala som ich v izbovej teplote,nevadi,nie?Pisane:do 25 stupnov.Dididi,ja uz som tolkokrat chcela urobit cib.stavu,ale tak sa bojim jej to dat,ja to mam velmi rada,aj caj cibulovy.mnam 🙂

dididi30
autor
20. nov 2008

sirupcek

ale ved ked nemas strach dat atb tak co je na takej cibuli? ved je to ovela ovela lepsie a zdravsie 😉
ja surovu cibulu zasypem hnedym cukrmom a je to mnamky ,ved sama vies 🙂
no a malemu nevadi ani nema koliky nic a krasne haja celu noc 😵

sipcek
20. nov 2008

jeeej ako si ma pekne nazvala.Ked som bola mala nevedela som povedat psicek,preto sipcek.Tu cibulu nabuduce urcite vyskusam,dufam,ze nebudem musiet tak skoro,iba ak pre seba. 🙂