Má plný noštek. Ako dostať hlieny von?!

julie6
19. dec 2008

Ahojte, maly ma hlieny ako vodu,cire, tecu mu az pomaly po brade, v noci sa nahromadia v hrdle, a stale sa budi, nemoze zaspat lebo neudrzi dlho cumel v puse,zacne sa dusit lebo ma upchaty nos,tak znovu ruckujeme....skusala som mu odsat hlieny vysavacovou odsavackou no dokopy nic nevyslo, ale do hrdla mu stekaju riadne. Odsavaju sa len huste hlieny alebo aj taketo vodnate???myslim ze ten upchaty nos sposobuje opuchnuta sliznica a nie plny nos hlienov,kedze su tekute...co robit, davam Nasivin soft, Physiomer uz treti den a nejak to nezabera, ci je to este kratko, to fakt skor ako do tyzdna to neprejde?je to asi virus lebo presne to iste mam aj ja ale nadopovala som sa MOdafenonom a predsa viem fukat nos, ale ako pomoct drobcovi???

camelinka
23. sep 2011

@luthien.k dekuju, vyzkousim ten libenar a uvidime. jinak rymu ma poprve takze to zatim neresim

tinika
15. jan 2012

ahojte, neviete mi poradit? Moj dvojročny syn uz ma asi 3tt plny nos, nič ale netečie len proste večer ma problem dychat ked ide spat tak zadrziava dych a potom dycha ustami, ked uz spi tak relativne pekne dycha, ked na to zabudne, ale počut ze ma plny nos, cez den je to relativne v poriadku, kvapky zatial nepomahaju žiadne čo sme mali

mamkamarketa
15. jan 2012

@tinika ahoj,zkus prsni mast a neco na oplaskuti otoku sliznic,treba aerius,ale ten je snad jen na predpis?
a do nosiku strikat treba vincentku

tinika
15. jan 2012

@mamkamarketa prsni mast? to nepoznam

mamkamarketa
15. jan 2012

@tinika prsni mast,to je mast z bylinek, maze se na hrudnik a zada,povoli rymu,potlaci kasel. prodava se v lekarne. u nas se prodava i pod nazvem psi sadlo-se psama to nema NIC spokecneho

liki205
15. jan 2012

no tak už aj my máme soplíky ☹ , naposledy nám dobre zabral sirup triffed , tak som ho malej nasadila aj teraz, dúfam že zabere, no a okrem toho odsávame, a sem tam nasivin soft a do izbičky zvlhčovač vdzuchu , cez den vela vetrám tiež