Malý má soplíky. Môžem s ním ísť von?

tonita
14. máj 2008

Ahojte maminky, chcela by som vas poprosit o radu.Maly ma od vcera sopliky a neviem ci mozem ist s nim vonku.Boli sme aj pri lekarke a dychanie ma ciste ani hrdielko nema zapalene.A ja som sa akosi zabudla spytat dr. Prosim pomozte mi.vdaka

tomaskokat
14. máj 2008

my sme mali to isté tak som s ním bola celý den doma,vonku vyprážalo a my doma. na druhý den som odsala soplíky a išli von sa prevetrať bol spokojnejší syn aj ja.soplíky odídu samé a izolačka im nepomôže hlavne ked je takto pekne

julca80
14. máj 2008

tonita, kludne s nim mozes ist von. Ak nema teplotu, alebo nieco vaznejsie, tak bez problemov sa mozete ist kocikovat. 😉 Len by nemal byt moc v prievane a dlho sa zdrziavat v uzavretom priestore, ako obchody, verejne miesta kde je kopec ludi. Zo zaciatku som mavala taketo otazky na moju dr. a ona mi vzdy s usmevom povedala nieco podobne co som ti teraz napisala. 😉

kacenka83
14. máj 2008

tonita ja som to riesila minuly tyzden, von sme isli a myslim, ze mu to prospelo, vecer a dalsie dni som uz vobec tolko neodsavala... a vonku je krasne, ziadny ostry vzduch

tonita
autor
14. máj 2008

Ste zlatucke, vdaka.tak mi sa ideme obliect 🙂

vanila
14. máj 2008

Ahojte! Aj ja som chodievala ked maly mal sopliky a doteraz chodievam ked su sople. Pokial neni teplota tak kludne mozete chodit von. 😉

anicka1234
14. máj 2008

ahojte, urcite pokial babo nema teplotu, vonku nie je vietor a zima, moze sa ist s nim von. to mi povedala aj moja lekarka. tiez sme chodili von, ked mal sopliky.

jahodka11
14. máj 2008

tonita, uplne kludne, my sme mali len raz, ale boli sme vonku a nic sa nestalo, keby bola teplota, je to o inom....niekedy idem, aj ked ma maly teplotu, ale to je zo zubkov, to nie je prava choroba 🙂

biba12
14. máj 2008

MOj maly ma sopliky uz 2 tyzden. Iba taky biely, cirt ako voda. Nic zelene, zlte apod. Prvy tyzden som mu davala mar plus. Potom som sla k lekarovi. Povedal, ze chory nie je, hrdlo a plucka ciste. Ale doporucil mi Nasivin. Je totrochu lepsie, ale aj tak ten soplik este ma. Tak mu skusam znovu davat ten mar plus. A ked nic, idem znovu k lekarovi. SOm premyslala, ci top nema zo zubov, alebo z plavania. Ja fakt neviem. Ale ked lekar hovori, ze je ok.

trixi
14. máj 2008

Ahoj tonita, ja som s nasim malym chodila von, ked mal sopliky. Mal aj zvysenu teplotu. Vonku sa mu spalo lepsie, kocik ma chrbtovu opierku vyssie, a tak mu sopliky nestekali do krcka. Vonku bol pokojnejsi. Nastastie mu to preslo za 4 dni.

junovka
14. máj 2008

biba, podla mna je to alergia.Normal nadcha trva tyzden a pokial sa sople vlecu viac ako tyzden a nie su ani teploty, kasel atd., tak je to alergia. 😉

mirka21
15. máj 2008

biba nemusí to biť len alergia ale može to bit aj zo zúbkov,mojej idú zúbky a tak máme soplík už 3týždne 😀

lusya
15. máj 2008

no my sme si doniesli soplik este z porodnice a stale vytiahneme trosku.. nie ze by to malemu nejako vadilo, len mna to znepokojuje...ale svagrina spomenula, ze aj jej malej sa to vlieklo prve tyzdne, ze mam byt kludna...dufam teda, ze je to ok
😉