Malý sa v noci precikáva. Čo s tým?

tretulka
19. mar 2007

ahojte...chcela by som vediet, ci mate niektora podobny problem...v poslednej dobe sa mi maly v noci precika, ale az tak, ze je mokry az pod pazuchy, musim ho celeho prezliect a samozrejme sa mi vtedy zobudi. Niekedy hned zspinka, inokedy je hore aj dve hodinky a ja som zufala, ked sme napr. od druhej do stvrtej hore ☹ .Pouzivame TESCO plienky, som s nimi spokojna, teraz na noc davame FIXIES a aj tak je mokry...Co s tym? Len vydrzat?

escada17
6. apr 2007

jasne, v poho 🙂

kuly
9. apr 2007

Ja zacinam pouzivam plienky happy (3-6 kg). Je to polsky vyrobok, a cenovo jedna plienka vyjde 5,30 ks/Sk. V noci maleho prebalujem pred kazdym papanim. Zatial ma maly nema ani tri kg, tak toto su pre nas prechodne plienky pokial prejdeme na tesco plienky.

nana
11. apr 2007

aj mne sa malý precikával, ale teraz sme prešli na Huggies Super-flex a malý vydrží celú noc. Dávam mu je hneď po kúpaní a prebalujeme ráno, lebo s tesco plienkami bol mokrý už o 2.hod. a potom bol hore až do 5.hod. Teraz pekne spinká do rána, len sa napapá a spí.

elri
11. apr 2007

ja som spokojna s tesco plienkami-fialovymi, maly v nej spinka celu noc. Cez den ho prebalujem pred kazdym papanim. Stane sa nam obcas, ze ma mokre oblecenie, ked mu plienku zle zalozim, pretoze sa straaasne vrti a nechce sa dat zabalit. 🙂

danuskam
16. dec 2008

Prosim poradte co s nocnym precikanim. Poslednu plienku vecer vymenim cca o 19hod a s nou je az do rana 6-7,00. v noci síce papame, ale z polospanku. Keby som ju prebalila, tak sa zobudi. V poslednej dobe ma rano plienku uz asi 100kg a jasne ze ju precika. Pouzivam pampers sleep and play.ale asi v plienkach to nebude, lebo v minulosti precikala aj tesco aj huggies. Skor je to asi o tom, kolko vycika. Simonka bude mat 6mesiacov.
Vy v noci deticky v tomto veku prebalujete? Bojim sa totiz ze sa tak prebudi,ze sa uz poriadne nevyspime ani jedna...

jujka
16. dec 2008

ahoj ja síce neprebalujem ale prezliekam, lebo malí je celí spotený. on sa trošku prebudí, ale keď ho dám naspäť do postieľky tak spinká dalej. skús ju raz prebaliť možno to ani nevšimne. ja by som ju tak do rána nenechala.

danuskam
16. dec 2008

V minulosti ked sa v noci pokakala, tak jasne ze som ju prezliekla a niekedy to prespala (asi ked bola totalne unavena) a inokedy nechcela ani za svet zaspat. Precika sa tak nadranom. t.j. v case, ked spime, ani nepapame. Este o takej 3hod.je ok. (vtedy papa). Budem musiet asi urobit pokus, ci sa zobudi.
Zamyslala som sa nad tym, ako to riesia maminy, ktorym deti prespia celu noc bez papania. to ich budia len na prebalenie??

jujka
16. dec 2008

aron vnoci papal každé tri hod, ale nikdy sa neprecikal.zato do 4mes. vždy sa vnoci okolo druhej pokakal 😅 ,ale potom zaspinkal zase. mame plienky pampers zelené.

saska.t
16. dec 2008

danuskam mala som ten isty problem tak na noc davam o cislo väcsiu plienku a je to v pohode, niekedy v noci prebalujem a ked sa nezobudi tak okolo 7,00 a to je uz poriadne plienka tazka ale nema mokry chrbat. So zaparenim problem nemame ... 😀

danuskam
16. dec 2008

nad tou vacsou plienkou som rozmyslala, len sa bojim,ze jej to pojde vsade okolo,ked jej bude este velka.

sakura77
16. dec 2008

danuska akojis alebo davas UM?ja som to riesila tak ze manzel drzal flasku a ja prebalovala-takze dva v jednom-ale jasne ze pri kojeni to sa nepojde 🙂

ale ked ju zoberies na prebalovanie,urcite zaspi,neboj,oni sa celkom nepres vacsou plienkou nemam dobru skusenost-islo to fakt mimo,tak neviem-mozno aj zalezi v akej polohe babo spi-my mame celopostielkoveho cestovatela 😉

simona55
16. dec 2008

ahoj maminy moj Davidko dude mat 6 mes. a ani ja ho naprebalujem cez noc to skoda budit ked mal 3mes. tak som hovorila svokre ze maleho vnoci balim a na ze naco ked spi a odvtedi to robim tak ze ho necham spat as ked place v noci tak ho vybalim ale rano mame plienku ako hovorite 100kg my mame obycajne plienky.

fifinna
16. dec 2008

ja som davala na noc o cislo väcsiu plienku a nebola velka, oni niesu sirsie ale dlhsie, aspon si myslim. Ja som prebalovala len prve tyzdne, taky blby zvyk z pôrodnice.

stvura
16. dec 2008

Ja prebalujem v noci, lebo nas maly hned zaregistruje ked je plienka plna a i to je jeden z jeho dovodov preco by plakal a nevedel zaspat {uz sme to preskumali} a teiz ma moc citlivu plet, tak nechcem aby mal zapareninu.
Inac pusta take bomby, ze by nemohol pokakany spat, lebo malokedy sa stane ze plienka nie je plne nalozena...xixi.
Mne sa osvedcili babylove plienky a tesco plienky, lebo tie lidlove boli zle site po bokoch a tade mu vsetko pri hodnej davke vytieklo...
Ked bol mensi sa zvykol i tak precikat ze som ho i 2x prezliekala v noci, co teraz uz nerobi.

fifinna
16. dec 2008

pokakane dieta veru treba prebalit, len pocikane ak mu to nevadi netreba

heppu
16. dec 2008

ani ja neprebalujem v noci ta plienka staci na noc vtedy moc necika az nad ranom

danuskam
16. dec 2008

davam UM,ale aj tak si neviem predstavit ju pocas pitia prebalovat.. inak ona sa na precikanie zobudi az rano. v noci ani nahodou. a vdaka boju v noci nezvykne kakat, to sa stalo tal 4x za celu dobu a to aj preto ze sa uplne prebudila po jedle.

bianca
16. dec 2008

ja v noci tiez neprebalujem pokial sa nestazuje.Prebalovanim sa vzdy tak rozjasi ze sa i 3 hodinky musime rozpravat

amatula
16. dec 2008

ahojte ani ja v noci neprebalujem nas mali sa aj tak pravidelne o piatej rano pokaká 😀 asi uz sam citi ze ma nacikanu plienku a kakanim maminu presvdcí.....

zuza.m
16. dec 2008

no ja tiež neprebalujem ,ale ked zacitim že nahodou kakal tak ho prebalujem.aj ked sa nestažuje.lebo jeden krat som necitila a on si spokojne spinkal v nakakanom a rano mal zapareninku. ☹ .

lencika
24. jún 2013

ahojte baby, ja som malu vobec neprebalovala v noci sa sem tam precikala, ale vsak to sa stava a vecer som ju natierala bepanthenom takze ziadne zapareniny neboli, ja som bola rada ze spi a budit juuuuj to nie