Malý sa v noci precikáva. Čo s tým?

tretulka
19. mar 2007

ahojte...chcela by som vediet, ci mate niektora podobny problem...v poslednej dobe sa mi maly v noci precika, ale az tak, ze je mokry az pod pazuchy, musim ho celeho prezliect a samozrejme sa mi vtedy zobudi. Niekedy hned zspinka, inokedy je hore aj dve hodinky a ja som zufala, ked sme napr. od druhej do stvrtej hore ☹ .Pouzivame TESCO plienky, som s nimi spokojna, teraz na noc davame FIXIES a aj tak je mokry...Co s tym? Len vydrzat?

ritaklea
19. mar 2007

tretulka,
ty prebalujes v noci bez toho aby sa maly zobudil? Ja to robim pred kazdym kojenim. mala by som teda aj pomimo?

magg
19. mar 2007

tretulka, mne sa osvedcili plienky s lidlu (je to cesky vyrobok su balene po 14 alebo 16 KS zalezi od velkosti), mala sa mi tiez precikavala a zda sa mi ze tie lidlacke maju vacsiu absorbcnu schopnost, rano je sice plienka riadne tazka ale relativne sucha a Lujzinka este nemala zapareny zadocek

miss
19. mar 2007

takisto prebalujem maleho pre každým jedením, ale aj tak sa niekedy stane že je pocurany až po chrbatik, ale to fakt malokedy vacsinou stiham prebalit 😀

janinah
19. mar 2007

ahoj, mne sa osvedčilo dávať väčšie plienky,prebaľujem 2x za noc ,má 16 mes. a používam tesco 11-25kg, má 13 kg

tretulka
autor
19. mar 2007

dakujem za rady, vyskusame tie plienky z Lidla a uvidime 🙂

famfrla
19. mar 2007

Mne sa najviac osvedcili pampersky su trosku drahsie ale myslim ze naj aspon pre mna

xxmargaretka
20. mar 2007

ahojte..
je mi to az blbe napisat no ja v noci slecnu neprebalujem a este sa mi nestalo,ze by bola precikana..od zaciatku pouzivame pampersky.ale zevraj velmi dobre su aj tesco..

ladybird1l
20. mar 2007

ja tiez moju Nikolku v noci neprebalujem, nechcem jej trhat spanok, lebo aj ked papa tak pritom "sniva", ritku nema rano zaparenua a nie je ani velmi precikana, keby jej to prekazalo, tak by plackala ale viditelne je rada, ze jej v noci dam pokoj s prebalovanim. Inak prebalujem cez den opatrne po papani, lebo pred sa mi neosvedcilo, aj tak pocas papania nakadi a nacura.

maca21
20. mar 2007

ja som doteraz používala pampersky, ale dostali sme hugies a tie sa mi zdajú ešte lepšie, ešte sa nám nestalo, že by sa precikal
a v noci neprebalujem, iba pred papaním a to je ráno 4-5 hod

lasenka
20. mar 2007

ahojte 😉 ja som bola tiez velmi spokojna s Huggies a neprebalovala som v noci, len raz nad ranom, ked sme papkali 😉

junior
20. mar 2007

ahojte, my pouzivame plienky z DM babylove a nemam s nimi problem. Obcas, tak 2 - 3 x do mesiaca sa stane, ze sa precika, ale inak absorbuju dobre. Za chvilu budeme menit velkost, tak mozno je to aj tym, ze mu uz nestihaju tie plienocky odsavat 😀 . Ja ho prebalujem az rano, ked sa zobudi. Papa o 5,00 ale potom este zaspi, tak ho nechcem rusit, a rano ked sa zobudi kaka, tak vtedy to menime. Hlavne kvoli smradu. 😠 😀

jankatrnka
21. mar 2007

ahoj, my pouzivame plienky pampers alebo sleep and play. sme s nimi spokojni. v noci neprebalujeme a rano je to uplne v norme - vobec nie je precikana.

kurcos
21. mar 2007

ahoj, my pouzivame pampersky (aj ked sme vyskusali aj tescove aj huggiesky, vratili sme sa k nim) a nemame s nimi ziaden problem. nas Artur ma 5,5 mesiaca a uz cca mesiac ho v noci neprebalujem, iba ked sa pokaka. prebalujem az rano priblizne o 7.00 hod., zadocek zapareny nema...

bibula
22. mar 2007

ondrik sa budi v noci len raz a to ho pred kojenim prebalujem.
niekedy aj po kojeni 😀 ,nastastie tma ho moc nebyvi,tak zahaja-cez den je to uz horsie,ale mokreho ho nenechavam.pa

maca793
6. apr 2007

pokým som kojila, tak som prebaľovala malú do 3-4 mesiacov. teraz už neprebaľujem, cez noc nemám problém s precikamou plienkou atým pádom aj oblečením. používam od začiatku pampersky Tesco, tie sú dobré a som s nimi max spokojná. zistila som, že keď sa malá ráńo zobudí, tak má asi 1x ciknuté za noc a tak šup na nočníček. to už praktizujeme od 8 mesiaca. 😉

escada17
6. apr 2007

baby ahojte, tak ja som pouzivala Pampersky, jedine tie vydrzali cez noc a moja mala vzdy vela pila, tak to ich teda slo...s tymito vsak mam jednoznacne najlepsiu skusenost...dcerka bude mat teraz dva roky a stane sa, ze ju a teraz musime 1x v noci prebalit...alebo nad ranom, samozrejme uz nie je kojena a ani nepapka v poslednom case v noci..

maca21
6. apr 2007

baby ja som tu minule chválila hugies, ale zas sme sa vrátili k pamperskám, skúšala som aj tesco ale musím ho prebalovať každú chvíľu takže aj tak neušetríme ☹ pampers je pampers 🙂

vandaa
6. apr 2007

ja som spokojna s Hugies, v noci neprebalujem, vydrzi a udrzi pekne do rana. A to uz ma Kubko rok.

escada17
6. apr 2007

mne Huggies nevyhovovali , ked bola malinka mensia, teraz sa uz da cokolvek, lebo ide sem-tam na nocnik a tak...

maca21
6. apr 2007

ja tiež nevravím, že hugies sú zlé, alé sú také tvrdé a kratšie vydržali ako pampers, drobec mi prespí v noci aj 12 hodín, plienka je plná ale suchá a to je len s pamperskami

escada17
6. apr 2007

presne, ze divny material, hrozne umele...inak ja cakam, kedy moja prestan v noci cikat, kedy vlastne budem moct prestat pouzivat plienku na noc...

mimi
6. apr 2007

dost som verila pamperskam,ale maly mi ich precikaval,tak sme skusili tesco a tie su fakt super!Uz ho ani v noci nemusim prebalovat 🙂

escada17
6. apr 2007

tesco ja ale nekupim, som v usa

mimi
6. apr 2007

escada,niekde som citala,ze zavisi,kde su pampers vyrobene.Mozno tam u vas su kvalitnejsie,fakt neviem 😒

escada17
6. apr 2007

mimi, fakt neviem...lebo brat je na SK a stale mi aj Huggies chvalil a tu sme kupili a hrozneee

mimi
6. apr 2007

tak asi nieco na tom bude 😉 Inac,aj Huggies sme mali, hoci nevyzerali moc uputavo,ale tiez sme boli s nimi spokojni.Len sa mi zdaju dost drahe 😒

escada17
6. apr 2007

drahsie ako pampers? Tu si cenovo podobne, ale zda sa mi, ze Pampers asi trosinku drahsie...ozaj, kolko ide mesacne na plienky doma?

mimi
6. apr 2007

su u vas plienky sleep and play?
neviem presne kolko minieme na plienky,ale odhadom asi 1000,-Sk mozno aj viac.A vy,len tak zo zvedavosti? 😉

escada17
6. apr 2007

teraz neviem, ci som o sleep and play pocula... 😢 Teraz uz pouzivame malo plienok, ale myslim, ze to vyjde tak na 30 $ mesacne...na zaciatku to mohlo byt mozno okolo 100 $

mimi
6. apr 2007

escada,napisem ti do IP,lebo mam otazocku na teba a nechcem odbocovat od temy 😉