Mám tmavé kruhy pod očami

kiramira
8. feb 2018

Ahojte,prosím Vás o radu,mam 19 rokov a mam taketo tmavé kruhy hadam už 4 roky,nepomahajú.mi na nich ani uhorky ani make up,mam male babo ktore prespi celu noc pekne ale ani tym dostatocnym spankom mi nemiznu,nepomahaju mi ani uhorky na oči.Prosím pomôžte,ak viete ako na to.Ďakujem

dominika6
8. feb 2018

@kiramira kuhy pod očami sú z nedostatku vody..málo piješ

didi35
8. feb 2018

@kiramira Asi ti zle funguje pečeň a obličky - čínska diagnostika

kukina79
8. feb 2018

moze byt problem s oblickami

vroni
8. feb 2018

Alebo je to sfarbenie koze a nepomoze vobec nic. Len kyselina hyaluronova (vstreknut, v kreme alebo ako serum nepomoze) a zosvetlovaci makeup. Vlastna skusenost (pijem a spim dost a oblicky i pecen mam v absolutnom poriadku, fakt to nie je o tom)

kammik
8. feb 2018

málo vody a môžeš to mať aj dedičné, mne kožná povedala, že to je vec s ktorou sa moc robiť nedá ak je to dedičné

livisteve
8. feb 2018

okrem hore spomínaných môže to byť aj nedostatkom železa. Treba ísť za lekárom, aby zobral krv.

brujaria
8. feb 2018

Zinkorot, vitamin D a ešte čosi máme od koženej na tmavé kruhy pod očami predpísané, ale to posledné si nespomeniem. Tiež daky vitamín volnopredajny
Každopádne vraj takéto kruhy pod očami sú prejavom nedostatku zinku

miriam11
8. feb 2018

@kiramira Aj mne to pride, ze ti chyba zelezo. Takze sup sup k lekarovi na odber krvi

mischelin89
8. feb 2018

@kiramira aj ja som mala cely zivot kruhy pod ocami. Oblicky. Ale nie ze pijem malo, ale privela a pretazujem ich. Obmedzila som pitny rezim, 2l v zime 3l v lete a kruhy zmizli.