Mamičky z treťotrimestroviek. Poradíte mi?

daniela84
30. máj 2008

NO tak ja zacinam uz konecne lebo v tom tretom trimestri nam to pomaly ubuda, tak sa hor sme mamicky, aby sme si mali kde pisat a hlavne radit si ak bude treba.
Ja by som potrebovala radu , moja malinka ma kolo krcku taku cervenu kozicku, supe sa jej tam kozicka, neviete co mam na to dat?

gabkazabka
30. máj 2008

Ahoj Danielka,
tak onedlho tu budem patrit aj ja....v pondelok idem na prijem do Sace,tak drz palce 😉

pipinka82
30. máj 2008

juuj babulky vy sa máte už aj ja by som chcela 🙂

daniela84
autor
30. máj 2008

pipi neboj ani nebudes vediet ako a budes, mne to rychlo uslo,
gabi tak drzkam placek aby ste boli co najskor domka

mien
30. máj 2008

gabkazabka už iba dva dni a bude to
pipinka neboj ubehne to rýchlo
danielka teba ešte bolí bruško ako ti robili sekciu, lebo aj mňa to čaká

dididi30
30. máj 2008

jej cafte, no tak to e pekne, za chvilu aj ja tu budem 😀

jarka70
30. máj 2008

ahojte 🙂 danielka uz aj som rozmyslala na vytvorenie takej temy pre tie co sme chodilin do 3trimestra 🙂 hoci mam pomenej casu na pc.
ako sa vam a detickam dari?nas trapi kolika a hlavne vecer od17hod.do 21hod.
prave sme prisli z vonku je horuco ako v pekle ale alex spinka a tak som ho dala este na balkon. 🙂

jarka70
30. máj 2008

ako casto papkate?my kazde 2hodky. no maly uz vstal tak koncim potom urobimmkuk ale asi tazko lebo pride jeho hodinka ☹

daniela84
autor
30. máj 2008

ahojte vsetky tak pekne po porade
mien no prve dva tyzdne boli trosku neznesitelne, nebolello to velmi ale sem tam a poriadne ma jazva pichala, nic tazke som dvihat nemohla, dokonca pomaly ani malu, po tych dvoch tyzdnoch sa to pomaly upravilo
jarka mi papame um, a papame kazde tri hodiny, aj my sme boli von a teraz cakame tatina
didi tak sa ponahlaj

emjee
30. máj 2008

no kedze uz ste mamicky, presuvam temu z Tehotenstva do Volnej diskusie

jarka70
3. jún 2008

hmm to tu teraz nik nechodi?kde ste ? 😎

daniela84
autor
10. jún 2008

No ako vidiet asi nie, nejak sa nam ta tema neujala vsetky sme furt len v tretom trimestri