Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte skúsenosti s epilepsiou u detí?

lenka007
30. nov 2007

Ahojte ma niekto s tym skusenost? takto sa to zacalo:7 ročna dcerka sa mi začala stazovat ze sa jej toci hlava tak nam nasa doktorka dala nejake vitaminy ale ked to neprechadzalo tak nam konecne zobrala krvičku a tam nam zistili ze mame zvysene leukocity -biele krvinky.ze ma v tele nejaky zapal.tak nas poslali na krce a usne ze ci tam nie co nema a zistili sme ze je to vsetko ok.od tial nas poslala pani doktorka do skalice ne neurologicku ambulanciu Ivankovi.ona nas poslal na nervove tam nam robili vysetrenie EEG.a zistili pozitivny nalez ze by mohlo ist o epilepsiu.ale este nam maju robit CTG mozgu.zatial nam dal tabletky a teraz mame cakat.ale u nasej dcerky ziadne ine zmeny okrem tocenie hlavy nebadame.absolutne nic.ak mate podobne skusenosti budem rada ak napisete.dakujem

semila001
29. nov 2019

@asfodelka ano je to normálne zacjvatyto more zhoršiť mne sa v 10 tich rokoch zhordila epi po ocko takže to bolo osledne ocko odvtedy vôbec mam 21 rokou a mavam zachvaty z grneralizaciou kompexne mam 2 malé deti doma 1 rocne a 3 rocne

Tu začni písať odpoveď...

Odošli