Máte skúsenosti s kvapkami Coliprev?

tamaram283
10. mar 2014
Používateľ tamaram283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tamaram283.

AHojte mamicky.. s mojou malou dcerkou bojujeme uz dlho s detskou kolikou... skusali sme vsetko mozne aj nemozne.. ale mam pocit ze nic nezabera.. :( snazila som sa najskor vyhnut liekam atd.. a skusala "osvedcene" rady babky, mamy, tety... ale nic nepomaha.. ani zabaly.. ani masirovanie. ani cvicenie :( :( na internete som nasla na detsku koliku kvapky coliprev.. mate s nimi niekto skusenosti?
dakujem za kazdu radu.. lebo uz sa nemozem pozerat na toho mojho drobca ako place :(

poloma1
30. aug 2016

Ahojte. Tieto kvapky su na nezaplatenie. Nech stoja co stoja. Su top!! Vyskusali sme vsetko sab simplex, infacol, esmupisan a nic. Davam ich do kazdej krmnej davky. A malu ma aj ingvinalnu herniu tak o to viac kolikoval a je este aj predcasny. Nedam na ne dopustit.

petrusa87
23. okt 2016

ani nám vôbec nepomohli, škoda toľkých peňazí,, idem pokračovať v ďalšom pátraní po kvapkách

reina2m
24. okt 2016

tie kvapky su vyborne ale len pre specificke pripady pomozu

jozefkonellka
24. jan 2017

Ahojte mám 4 týždňové babo dávam SAB simplex a biofix a Coliprev ale neviem jak všetko mám davkovat môžete mi poradiť ďakujem

poloma1
31. jan 2017

@jozefkonellka coliprev sa davkuju podla hmotnosti. Na lyzicku s mliekom ked kojis alebo do flasky par kvapiek. Kolko mas napisane na letaciku. A sab simplex myslim ze do kazdej krmnej davky okolo 20 kvapiek.

beata143
9. máj 2017

rada by som vedela

beata143
9. máj 2017

ako ste davkovali kvapky aby nebolo ani vela ani malo

zzzuzzanka
18. dec 2017

@lubical co ti pomohlo pri tamtych stavoch synceka? Moj ma presne to iste..ziadne kolikove place, len to pucenie, prdky a kakanie mu ide tazko,casto sa budi kvoli tomu zo spanku. ☹ dakujem

lenadka
18. dec 2017

Ja som si tiež nevšimla rozdiel s ich použitím a bez. Zrejme malý mal dosť svojho enzýmu na stiepenie laktózy. Predčasne narodené deti majú zrejme menej zrelú tráviacu sústavu alebo niektoré deti majú z laktózou problém tak im pomôžu. U môjho mal lepší efekt espumisan.

lenadka
18. dec 2017

@jozefkonellka ku každému máš príbalový leták s dávkovanîm.

aduska_ba
25. apr 2018

A môžem dávať aj colipred aj sab simplex? Lekára mi napísala, že oboje mám dávať pri každom kojení. Len sa mi to zdá veľa :(

piip
23. máj 2018

@aduska_ba moze sa davat oboje, kazdy z tychto liekov je iny, coliprev je na lepsie stravenie laktozy, vraj to spoznat podla kyslasteho pachu stolice, ak ma dieta tento problem, a sab simplex (espumisan) pomahaju redukovat plynatost bruska

andreaa5
30. máj 2018

@mamadana2 mozem sa spytat ako ste davkovali ? Pri kazdom papani ste davali alebo len raz do dna?

piip
30. máj 2018

@andreaa5 ja davam trikrat denne

andrea2722
13. feb 2019

@kikuleenka Ahoj, prosím ťa ako vám prišli na intolerancie laktozy. Moja malá od mala veľa láka, preháňa sa na fľaše, aj na pesničku. Od 4m nebojím a máme aj mlieko allergy case, mali podozrenie na BKM. No problémy stále pretrvávajú. Máme 7m. Mala keď pije z fľašku sa prehyba. Ma 5x stolicu. Keď ide spať sa vypína, je nervozna. Kým sa nevydala an8 nespí. Som už zúfalá

eja144
9. dec 2022

@lubical dobry den, citam si akurat recenzie a presne to co ste pisali my s tymto bojujeme teraz. Chcem sa opytat ako ste to vtedy riesili a ci nieco konkretne zabralo? Dakujem

zzzuzzanka
10. dec 2022

@eja144 tak po 5rokoch mozem povedat ze zabrala rektalna rurka, bolo jedno ci bol espumisan, coliprev ci ine kvapky.
Mozno trosku pomohlo Biogaia, to su probiotika. Ale rektalna rurka bola do 3 mesiacov nas kamos cislo jedna. Hmed ako som videla ze sa puci, a mal tvrde brusko tak som dala rurku. Netrapil sa a netrapila som sa ja. A ano, potom ked bol starsi kakal sam, takze nepocuvat kecy o tom aka je ta rektalna rurka zla, ze dieta nebude same kakat a neviem co. Este aj moja mama ju pouzivala pri mojich sestrach, pred 26rokmi, jednoducho zaberala vtedy zabera aj dnes. 😊 hlavne pevne nervy a najst svoj najlepsi sposob, aj tak sa musime ucit same na sebe resp na detoch 😀😉😊

mimibabybell
8. feb 2023

Ahojte, možno niekomu pomôže moja čerstvá skúsenosť. Maličká má 3 týždne, kŕmime iba Nutrilonom. Mali sme stavy najskôr večerného nepokoja, potom sme akosi nevedeli kakať, aj celý deň, alebo deň a pol. Keď sa nám už podarilo, tak to bolo buď s obrovským plačom a za pomoci rektálnej trubičky alebo zázrakom pomohla masáž a cvičenie nožičkami. Potom sa už nepokojné chvíle natiahli na celý deň, častý plač, nespokojnosť, zatínanie pästičiek, kopkanie nožičkami, tvrdé bruško... Takto sme sa trápili až kým nám jedna pani neporadila Coliprev. Papáme ho pred každým krmením a zrazu večerné nepokoje zmizli, stolica je opäť v norme a kakáme bez problémov a viac krát denne a denný režim sa tiež začína vracať k norme a aj si počas dňa pospinkáme. Takže nám veľmi pomohli. Pani doktorka nás presviedčala, že je to všetko v norme, plač je v norme, dieťatko nemusí kakať aj viacero dní.... A boli to blbosti. Keď mama vidí, že to dieťa trpí, treba skúmať a nedať sa. Držím palce žienky mamky, chlapi ockovia ❤️