Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte skúsenosti s prírodnou liečbou Candidy v stolici u 19-mesačnej?

sunnybaby15
7. jún 2019

Ahojte ...pred mesiacom malej zistili campylobactera ktory bol vylieceny sumamedom a tu zacinaju nase problemy.....od podania antibiotik sa nas stav zhorsil ..tri vytery negativne na campylobactera ...no nalez su kvasinky candida comu pediatricka nepripisovala vobec zaujem....len nas uz mesiac trapia riedke stolice a doktorka mi stale dokola hovori ze crevo sa musi regenerovat....zacala som citat o kvasinkach a vela zien tu pise ze prave to sposobuje hnacky ...mala ma 19 mesiacov len 10 kil (nie je velky jedak)....prosim o rady ako porazit candidu ....k pediatricke chodime ako na klavir a uz mi dnes s hnevom vypisala listok na gastro len sme objednani az o tri mesiace ...viem ze treba vylucit cukor ..no nemate skusenost s nejakym prirodnym preparatom ? Za vsetky rady vopred dakujem

babi81
7. jún 2019

na tu hnacku skus probiotika a suchsiu stravy, tiez mala mala candidu a potom strasny vysyp na zadocku, na ten nam dali canesten a hnacku sme vyriesili s probiotiki plus suchsiu stravu, ziadne mliecne vyrobky, asi po tyzdni sa to upravilo.

bagre
8. jún 2019

@sunnybaby15 doktorka mala riešiť hnačky a nie "konečne" s hnevom vypísať lístok.. môže chvíĺu trvať kým

bagre
8. jún 2019

@sunnybaby15 kým sa črevná flóra upraví, ale mesiac v kuse hnačky je dosť - riešila by som zatiaľ ako píše maminka vyššie... málo cukru, probiotiká, a pár dní vynechať aj mlieko.a posleduj či sa jej to aj na iné sliznice nerozšíri (candida).

luba41
8. jún 2019

kvasinky sú normálne prítomné v črevách..problem je ked sa premnožia..a ine problemy nemá? exem, nechutenstvo, chorobnost atd..diéta je základ - obmedzit sacharidy všeobecne - obilniny, sladke ovocie, sladká zelenina / nie len vynechať cukor/, mlieko tiež vylúčiť, Hylak užívat .. pridat zelenú zeleninu atd..

vanilka83
20. jan 2021

@luba41 môžem sa spýtať co vlastne mozem jest ked vlastne pri tej diete kvasinkovej sa nic nemoze?