Máte tiež doma indigové dieťa?

melory
9. mar 2007

tiez mate doma indigove dieta?

denne73
16. aug 2012

Ahoj ja som dlho bola v tom , že máme duhovu dcerku. včera mi jedna pani povedala podla datumu jej narodenia že je to indigaček ako vystrihnutý. Tak idem si vás čitať 😉 😉 😉

svetluska4
14. feb 2013

ako zistim ci su decka indigo? je na to nejaky vypocet? kto moze vydiet ich auru? zacalo ma to zaujimat, zda sa mi ze by dcerka mohla byt indigo, aspon podla spravania. Da sa niekde k tomuto dopatrat? Popisov je kopa, a uplne sa nedaju popisat lebo kazdy sme iny. Tak preto sa pytam ci je nieco , niekto kto by mi to mohol potvrdit alebo vyvratit. Dakujem za kazdu radu

barcelona94901
14. feb 2013

@svetluska4 výpočet na to nie je
daj si vyhľadať Janka Valentovičová 😉
http://duhaduse.wordpress.com/2011/12/10/indigo... atd

https://www.youtube.com/watch?v=ApF-NQcwPvU

a Dooren má knižku ,dá sa kupiť aj v martinuse a ak vieš lepšie po anglicky tak nájdeš viac info 🙂

mystery1
15. dec 2013

@barcelona94901 ahoj ja som myslela ze je to subor vlastnosti a spravania nie vypocet podla narodenia zajimalo by ma ako mam pracovat so svojou dvojrocnou dcero aby som jej nejak neublizila aby sa drzala nejako v mantineloch...aby pochopila ze proste nemoze vsetko robit po svojom

mystery1
15. dec 2013

@barcelona94901 a este je nejaka kniha aj slovencine? zaobera sa tym niekto?alebo nejaky psycholog za kym ist dakujem

dewyn
4. mar 2014

@svetluska4 v bratislave sa otvorila nova skolka www.dnm.sk a myslim ze byt ti aj vedeli pomoct s urcenim ci mas indigove dietatko

dewyn
4. mar 2014

@mystery1 v bratislave je nova skolka www.dnm.sk a ta sa specialne venuje takymto detickam a je tam aj psycholog, ktory ti poradi ako pristupovat k svojmu dietatku. ak ta to zaujima, pozri, nakontaktuj sa. ja sa tam chystam s dcerkou.

oddrobceka
24. mar 2015

Dakujem za temu, o indigovych detoch som citala davno a uz ked bol syncek babatko, robila som si "srandu" ze je isto indigovy. Cim je starsi, tym viac sa v tom utvrdzujem, ale stale som si nie ista. Mala som tazsi porod, takze jeho poruchy spanku a neustaly plac v zaciatkoch som priposovala aj tomu. Potom.prislo obdobie vzdoru, ktore pretrvava. V kazdom pripade nanho ziadne zakazy prikazy neplatia. Niekedy je to s nim naozaj tazke a som z toho aj casto smutna. Zachvaty hnevu su takmer na dennom poriadku, detskym ihriskam sme sa donedavna radsej vyhybali. Uz si da niektore veci vysvetlit, stale je to vsak velmi tazke, hlavne preto ze len teraz zacina trosku rozpravat svojimi skomoleninami a tak som prisla na to, ze casto nechape, co mu chcem povedat a ani ja mu nerozumiem. Doma je najpokojnejsi, v pripade nudze staci, ked sa stiahnem a necham ho sameho vyrovnat sa so svojim hnevom. Podla.jeho spravania by clovek lahko uhadol moju naladu, totalne sa na nom odzrkadluje. Uz som rozmyslala aj nad psychologickou, co niekedy naozaj neviem, co s nim robit. Druhych ludi obcas "pocuva" lepsie ako mna. Ale.neviem, ake to bude ked bude chodit do skolky a skoly. Navyse aj manzel, jeho tato mal v mladosti problemy s "falosnymi autoritami". Su take chvile kedy sa na drobca velmi hnevam a potom je to len horsie. Ale ked sa upokojim, pride, objime ma. Dokaze byt velmi laskavy a ja si neustale hovorim, ze nesmiem podlahnut tlaku okolia, ktore sa mi snazi radit, ako ho mam vychovavat.
Mam aj dcerku, ta je uplne ina, pritom aj manzel.kazdemu prizvukuje, ze k nim pristupujeme rovnako. Je velmi pokojna a ked vidi, ze ma brat svoju naladicku a mna to trapi, je este pokojnejsia a ja mam potom trosku vycitky svedomia, ze ju odsuvam bokom. Ale aj tak vzdy za svojim bratom pride a aspon k nej je dobry stale.
A este si casto s manzelom robime srandu aj z toho, ze syn frci na solarny pohon, lebo nie je bohvie aky jedak, ani sladkosti mu nedavame a on dokaze ficat 14 hodin vkuse, ked som ho minule videla medzi ostatnymi detmi, bolo to nieco neuveritelne, jednoducho ziadne mu nestihalo, a od narodenia pribera ani neviem z coho poriadne. Ale to uz len tak pomimo, neviem, ci to suvisi 🙂
Hlavne ide o to, ze v mojom okoli som sa este s takym dietatom nestretla, vsetci z rodiny aj zname len krutia hlavou, ze take nepoznaju a nevedia co by robili. Ale ja viem, aj som mu to uz povedala, ze ho budem stale lubit 🙂

oddrobceka
24. mar 2015

A este to, ze syncek sa nedokaze velmi zahrat s hrackami, najradsej lieta na svojom odrazadle alebo si maluje... A nejedava maso, malokedy mliecne vyrobky a este menej varenu stravu, najradsej ma cerstvu zeleninu 🙂