Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Migréna u 12 ročného syna

vergilius
21. máj 2015

Mam dlhodoby problem, a to je migrena u syna. Zacala niekedy v 9 roku, intervaly rozne, teraz sa to zhustuje, ma 12 rokov. Vysetrenia vsetky, diagnoza migrena. Zacne to aurou, prestane vidiet. Potom do hodiny sa spusti taka migrena, ze dieta vracia, krici od bolesti, no hrozne. chemia nepomaha, a ani ju nechcem v takom mnozstve do neho pchat. ake mate skusenosti?

wewe22
3. júl 2015

@evica01 ja rozmyslam nad liecitelkou uz pojedla tolko paralenu a obdobných veci ze do par rokov jej nebudu zaberat

vergilius
autor
3. júl 2015

@evica01, marianka0101, snopkulka, pravdepodobne to moze byt aj strava / ako spominate mlieko alebo lepok. budeme musiet na tom popracovat. len niekedy je mi tazko ustriehnut, najma ked som v praci a on uz doma, tu pohar mlieka, tu sladke kraviny, ktore uz mam pre istoutu zamknute. a nezavidim vam, ktore mate deti s migrenou aj 3x tzydenne. dufam, ze nam deti z toho vyrastu 🙂

evica01
3. júl 2015

@wewe22 nasa bola. Chodila s mojim otcom na volaco. Chlap ma pristroj a ten po povie nieco 😀 uz neviem. A vies, ze bolo chvilu dobre? 🙂
Vravi sa, ze ked dostane menzes, tak prestane.
Moja mama je uz po prechode a furt ma migreny.
Mna tiez mrzi ten Panadol. Neznasam to uz. Decko kojim vyse dva roky. Je zdrava, ziadne antibiotika a paralen do nej pcham. Inak je fyzicky velmi aktivna, je vesela, dobre sa uci.
Moja mama vravi, ze to dieta je unavene. No ja uz neviem... 🙂
Cez prazdniny ich mava menej.

karinka2009
23. aug 2015

ahoj mam 37 rokov migrenu mam uz od dectva od 25 ky som vylucila klobasy parky a ziadna salama migrena zmyzla mavam ju tak 2x do roka aj to od sackovych polievok tak som vylucila aj to 😉