Ako odstrániť mimické vrásky a kruhy pod očami?

Zodpovedané
28. nov 2018

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám 37 rokov a mám pár mimických vrások na čele. Nedávno sa mi objavila vráska hnevu medzi očami a ľavá vráska pri ústach.

Nespala som tri roky, teda nikdy nie dlhšie ako tri hodiny vkuse. Navyše mám čierne kruhy pod očami. Tie som mala vždy, len teraz sú výraznejšie. Používam korektor.

Čo by ste mi odporúčali?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

ste v najlepšom veku 😎

Mimické vrásky máme všetci a cieľom nie je ich nemať, ale dosiahnuť príjemný výraz tváre bez extrémnych zásahov za účelom odstránenia všetkých vrások a mimiky.

Iste vo svojom okolí vidíte dámy, ktoré nemajú žiadne vrásky, žiadnu mimiku, neprirodzene strnulý výraz a o KRÁSE sa naozaj nedá hovoriť. Človeku napadne myšlienka, či to na začiatku nebolo lepšie ako teraz.

Niekedy sú postačujúce drobné zásahy aplikáciou botulotoxínom alebo výplňami. Inokedy je vhodnejšie zasiahnuť skalpelom, laserom, niťami a podobne.

Dnešná estetická medicína má mnoho nástrojov a je potrebné vybrať ten najvhodnejší pre Váš "problém" alebo ich kombináciu.

Rozhodne pred prvým zásahom si nechajte poradiť od viacerých lekárov a absolvujte viacero konzultácií.

Estetika nie je Matematika a má viacero správnych postupov a výsledkov 😉