Mlieko aj po 16 mesiacoch po odstavení. Je to normálne?

majkaa
26. jún 2011

Ahojte,
po dvoch mesiacoch od narodenia som uz nestihala s mlieckom pre maleho a tak sme to ukoncili a davali UM. Teraz ale stale po 16mesiacoch od ukoncenia kojenia stale pri straceni bradaviek mi vynde par kvapiek mliecka. Je to normalne?

aduskatt
26. jún 2011

Moze a nemusi......daj si skontrolovat hladinu prolaktinu, pytaj sa na uzv a nech par kvapiek toho mliecka poslu do labaku..ak sa nenajde nic mimoriadne, moze to byt OK..ja mam vytekanie uz 7 rokov, porobili mi tieto vysetrenia a uzavreli to s tym, ze pricina nezistena, ale je to v poriadnu, kedze sa tam netvoria ziadne nebezpecne utvary, ale skutocne je to mliecko

marissenka
26. jún 2011

kamaratke mala chodi uz do skolky a tiez ked si stlaci , este ma mlieko..a nema problemy... ja nekojim uz 3 mesiace a tiez tam mlieko stale je...bola som aj na vysetreni - vsetko ok. len mliecna zlaza neni celkom ukludnena..uvidime dokedy.. objednaj sa na kontrolu- sono..

anjelicek26
26. jún 2011

Je to normalne, ja som vzdy mala pri stlaceni este trolinka mlieka, nevadilo mi to nejako, ani som to neanalyzovala. Bolo to fajn, ked sa narodil maly, mliecko bolo okamzite, nie ako pri dcerke az po troch dnoch 😕

jankar27
26. jún 2011

Pri citani tejto diskusie, som si tak nahodou stlacila prsia a predstavte si, ze sa mi vytlacila asi kvapka mlieka a to maleho nekojim viac ako rok a po schudnuti mam opat mikroprsia. 😎

lucia.kl
27. jún 2011

ja som nekojila nikdy lebo som mala málo mlieka ale dodnes keď si stlačím prsia tak mi tečie malé množstvo... moja mama aj po 30rokoch má mlieko po stlačení prsníka, takže je to úplne normálne....

lenka311
30. jún 2011

Popros nech Ti spravia sono prsníkov, ale zdravotné problémy by si z toho mať nemala. Možno si Tvoje telo pýta ešte jedno dieťatko, nech máš čo kojiť... 😎 😎 😎 😎 😎
Zájdi na gyndu a vysvetli to lekárovi, on Ti poradí, ale pravdepodobne Ti spravia to sono..

moniciak
30. jún 2011

ja to vyuzivam a pocas celeho dňa odstriekavam moja dcerka tak ma moje mlieko aspon vecer a stale sa ho tvori viac... ale zase ona je mladsia 😀 😀 😀

szdan
4. júl 2011

ja som malú dojčila 15 mesiacov a ešte Ďalšie dva roky sa mi mlieko úplne nevytratilo a potom proste nebolo. Je to asi úplne individuálne, takže by som to neriešila 🙂