Modrá mu pera. Čo s ním? Môže to byť reakcia na jedlo?

zuza.m
26. jan 2009

prosim poradite mi niekto??,malemu začali modrat pery.ani nie cele iba taky kusoček v strede spodnej pery ako keby si ich ocucaval až do modra,ale neocucava si ich,ani sa neudrel.došli sme z vonku a vtedy som si to všimla.neskor to zmizlo ale pred chvilou sa mu to urobilo zase.ale ani sa neudrel ani si ich necucal ,ešte nikdy to nemal.dnes o 14hod.mal prvy krat banan može to byt nejaka reakcia alebo take niečo???alebo reakcie na jedlo sa prejavuju inak??inak je čuly trošku nervozny a uplakany.čo snim,???

pammy
26. jan 2009

Zuzi, nepodchladil sa vonku?

bibinka
26. jan 2009

zuza- hlavne nepanikár a zajtra choď k dr.povedz všetko čo si videla, isto ťa pošle na rôzne vyšetrenia(kardiológiu,neurológiu, porobí možno odbery. Hlavne ho sleduj čo mu to vyvoláva aby si vedela dr.popísať. Ak sa trochu zadýchava,zavolaj radšej na detskú pohotovosť, oni ti poradia. Môže byť aj to, či sa nepodchladil.

bibinka
26. jan 2009

a ešte ma napadlo, má ručičky teplé či studené?

zuza.m
autor
26. jan 2009

nepodchladil normalne bol teply a ako vždy dlho vonku.to je len ako keby cucflek a chvilu to je preč a sem tam sa to viac vyfarbi.stale na tom istom mieste.všetko som mu davala ako vždy len ten baban je novinka .ale ešte som nepočula že by mohla byt taka reakcia na jedlo alebo ano??budem ho do zajtra sledovat a potom uvidim.je normalne čuly aj sa hral akurat nervozny ale to byva večer .ručičky mava skoro vždy studene a pery pekne ružove ja nevim.

zuzka76
26. jan 2009

moze to byt aj nedokyslicenie...mne raz dr. malu pozerala kvoli tomu, ze mala modre pery, mala podozrenie na nedokyslicenie, lenze sa ma nic nespytala a mala to mala od tej vodicky, co sa vytieraju ustocka, co som ja samozrejme vedela.

lalo17
15. nov 2011

ja mam rovnaky problem mojmu synovi modrie kusok spodnej pery a doktor mi povedal, ze to nic nie je ale mne sa to nezda

januska02964
1. jún 2012

@zuza.m prosím ,mohli by ste mi napísať,ako to dopadlo?lebo mám ten istý problém s tým modrením spodnej pery a neviem čo s tým???

zuza.m
autor
1. jún 2012

modralo mu to len ten jeden den ,tak že sme to potom neriešili,ale pričinu prečo,, na to som nedošla dodnes.

huyton
28. dec 2018

@januska02964 moja mala to mala dned prvy krat a dost som sa zlakla ...viete o čo vlastne ide...prisli ste na nieco?

januska02964
29. dec 2018

@huyton doteraz neviem,z čoho to bolo??

huyton
29. dec 2018

@januska02964 ahoj dik za odpoved a mala to este niekedy alebo iba raz?

januska02964
29. dec 2018

@huyton iba vtedy raz...