Mohol sa povracať od silného kašľa?

nika251
10. mar 2009

Ahojte. Nenasla som podobnú tému tak som ju založila. Máme syna, 15.mesačného a už štvrtý deň je chorý. Začalo to vysokými teplotami a veľmi silno zapáleným hrdielkom, soplíkmi. Kôli podozreniu na angínu dostal ATB a užival aj sirup proti kašlu, plus lieky na teplotu. Na druhý deň teplota ustúpila, pretrvávala len zvýšená teplota. Ale jedenie- to bol minimum. Tretí deň už teplota nebola ale zato soplíkov požehnane a tiež častejší kašel. Nie suchý ale taký hlienovitý. Dýchanie má ale čisté. Dnes sople nepozorujem ale kašle častejsie a akoby ho viac nútilo. Aj to vyzerá na vykašliavanie- je to trhaný kašel. Ale - v noci mi konečne vypil celú dávku UM a začalo ho nútiť na kašel až dovtedy kým celý obsah nevyvrátil. Trvalo to len par minútiek a akonáhle to vyšlo už aj spinkal úplne spokojne. Piť pije celkom dobre.

Chcem sa opýtať, či má niektorá s týmto skúsenosť? Mohol vracať kôli kašlu? Žalúdok úplne prázdny nikdy nemal lebo rohlíček trošička spapal. Zaujímavé je, že polievky ani iné jedlá nechce, len rohlík.
Ďakujem.

katecameron
31. máj 2012

aj moj bezne vracia od kasla ma 5rokov a ma aj reflux cize jedno z druhym a tie hlieny to ich nadrapuje

bea711
28. jún 2013

dobry den....precitajte si....celkom zaujimave....http://www.metoo.sk/855/skodliva-biela-tekutina...

yarnie
28. jún 2013

Jasne ze mohol... Nase decka ked maju silny drazdivy kasel, chodia po byte s kyblikom. Vracaju aj 20 krat denne. Stekajuce hlieny drazdia, ked ich telo vyvrati, stav sa zlepsi. Netreba sa tomu velmi branit ale dat pozor na dostatok tekutin.
Mlieko treba pocas choroby urcite vylucit, pripadne nahradit rastlinnym napriklad ryzovym.

veverka50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz