• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Monitor dychu - časté pípanie. Stalo sa vám niečo také?

19. augusta 2012 
my máme nanny, matraci šířku nevím ale je to kokos pohanka molitan dle mě silná dost a v pohodě, máme ale monitor na šířku postýlky zhruba v místech kde jakoby končí polštářek takže ať se malá pohne kam chce všude to má dosah. pípal jen jednou a to opravdu když se dusila, ale vím že známým pípal často než zjistili že do Nanny se nesmí dávat nabíjecí baterky že to pak dělá tyhle poplachy. od tý doby měli klid
30. aug 2010 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
máme Nanny, je dobrý a dokud malá ležela klidně, tak vše OK. Jakmile začala cestovat po postýlce, tak to občas pípá, vzbudí ji to a musím zase uspávat :frowning2: . Na další dítě si koupím Baby Sense, který pokryje celou postýlku.
30. aug 2010 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Rdšej sto planých poplachov ako jeden skutočný ...
31. máj 2011 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mata78
ja som pouzivala nanny a pipal nam asi 7x. Mohla mat dlhsie apnoicke fazy. Kym malicka pokojne dycha je vsetko ok
31. máj 2011 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuz11
nanny zaciti aj vtedy, ked nespi na podlozke. Mame to odskusane. Nam pipal asi 7 krat a mala si kludne spinkala. Deti mavaju apnoicke fazy dlhsie.
31. máj 2011 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My mame Baby Sense a myslim, ze je to kvalita. Nepipal nikdy jen tak - 2x mozna, ale taky to mohlo byt, ze mel kluk delsi apnoickou pauzu a Baby sence hlasil. On ale klidnoucce spinkal. Davala jsem ho tam do roka, pro jistotu, ale dyl ne, abych na tom nebyla zavisla. A stacilo pouzivat 1 desku, i kdyz byl vetsi. Snimala vsechny pohyby na matraci (aspon teda myslim). U holcicky taky budem davat do roka a nepipal nikdy, je to dite narozene v terminu, tak davame "jen tak" pro klid. Dobre signalizuje vybyti baterky a i se signalizaci 2, 3 dny vydrzi.
1. jún 2011 o 00:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mám Nanny, u prvního dítěte byly plané polachy asi až když byla větší a cestovala v postýlce, ale u druhé dcery ten samý přístroj hlásí poplach velmi často. Už snad první týden, pak byl nějakou dobu klid no ale poslední dobou je to furt. Klidně i 4xtýdně. Občas je namáčknutá ke kraji postýlky, ale často leží přímo na něm, klidně oddychuje a i přes ten kravál spí dál. Tak nevím proč ten poplach. Máte jste někdo stejnou zkušenost? Přemýšlím o nějaké revizi. Malé je sice 8 měs., ale ráda bych ho pak prodala a nebo nechala ségře, ale kdyby nebyl solidní tak by to bylo k ničemu.
19. aug 2012 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my máme nanny a ešte sme za 4 mesiace nemali ani 1 poplach. ja môžem kľudne spávať, aj keď mi babuľka spinká na brušku :slight_smile: neodvážila by som sa ju nehať na brušku spinkať, keby sme monitor nemali. :wink: a teda osobne radšej by som sa 10 rázy za noc zobudila na plané poplachy, ako sa ani raz nezobudiť a ....
19. aug 2012 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@klara.t kromě vady mě napadají jen baterky - máte tam nové, nějaké lepší a nedobíjecí?
19. aug 2012 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@klara.t a ako máte monitor uložený? po šírke matraca alebo po dĺžke?
19. aug 2012 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok