Monitor dychu - časté pípanie. Stalo sa vám niečo také?

mata78
11. jún 2007

Ahojte.

Chcela by som sa opýtať hlavne tých mamičiek, ktoré používajú monitor dychu bábatka či sa aj im stávalo, že sa im v noci spustil alarm. moja malá má 8 mesiacov a zo začiatku sa nám stávalo, že nam monitor ( mali sme nany a teraz mám babysence) začal pípať. bolo to takmer každý tretí týždeň. raz sa mi dokonca stalo, že mi v noci pípal presne 10x. vymenila som ho za nový. dva mesiace bol klud, ale potom aj ten nový monitor raz v noci pípal. teraz zase vyše mesiaca nič. som z toho zúfalá. už som to spomenula aj pred detskou lekárkou a tá nás poslala na neuro a na kardio. všetko bolo ok. stalo sa aj vám niečo také?

jeudi
30. sep 2009

jasminet diky zkusim to a uvidime ja uz se bojim usinat

blucka
30. sep 2009

Ahoj maminky, my mame monitor Nanny aj Babysense a oba su skvele, Nanny mi pipal jeden krat ale to bolo z dovodu, ze mi Adamek tvrdo spal a vypadalo to, ze zabudol sa nadychnut. Je to perfektna vychytavka...

jeudi
30. sep 2009

blucka a na co dva??no ja vim ze miminka dychaji nepravidelne a ten monitor ma prodlevu asi 20sekund ..mi dospeli pry v noci nedychame treba minutu 😕 kdyz bych byla vzhuru tak bych to minutu nevydrzela

blucka
30. sep 2009

Jeudi, mam dvojcatka, jeden mam kupeny a druhy pozicany z detskeho ara. 😉 Vdaka nim kludne spim, ze viem keby cosi tak alarmuje.

tonicka
30. sep 2009

Ahojte, skuste tie baterky a este nemate dietatko na noc v prinke,alebo hrubsie oblecene? nam to potom pipalo...

jeudi
1. okt 2009

no nas malej je v zavinovacce jinak neusne ale vcera jsem monitor posunula vys a v noci nehoukal 😵

dvojka
5. okt 2009

Ahoj 🙂
Holky,maminy.Mám na Vás dotaz.Monitor se má používat do 1 roku.Tak Vás prosím pište jestli jste ho používaly do roka a nebo jste ho odložily o něco dřív.Cca měsíc,dva 😉
Předem díky

mia81
6. okt 2009

ahoj dvojka tak ja som monitor pouzivala zhruba do 11 mesiacov ,ale na maleho sa stale chodim pozerat ci dycha ked spi(pouzivala som ho pri vsetkych troch chlapcoch).Kedysi som citala o pani ktorej zomrelo babetko na SIDS a ona to pouzivala do roka apol.Syndrom sa u nich vyskytol aj po roku.

jeudi
7. okt 2009

dvojka ja ho u prvniho syna pouzivala dokud byl v postylce takze cca do dvou let..ne jen kvuli sids ale on mel svuj pokojik tak treba kvuli vdechnuti zvratku atd..kdyz byl nemocny..ted ho uz nema spi ve velke posteli sam v pokojiku a kdyz je nemocny tak kde k nam do postele ..u druheho syna to udelam stejne..dokud bude v postylce

jeudi
7. okt 2009

jinak holky diky za rady monitor uz nam nepipa 😵

jeudi
7. okt 2009

dvojka ale jinak doporucuji monitor pouzivat u deti ktere se narodili v terminu a byli v poradku do pul roka a u deti nedonosenych a deti kuracek do roka..nejvice jsou ohrozeny mezi druhym a ctvrtym mesicem a nejcastejsi nahle umrti se stavaji v zime..takze ja si myslim,ze pokud je mala v poradku narozena tak ho muzete dat pryc..ale myslim ,ze nak neprekazi ..a jistota je jistota

to.beruska
21. nov 2009

Ajojky!nemate niekto navod v cestine alebo v slovencine na angel care Ac401.alebo neviete dat info kde by sa dal najst

momin
19. dec 2009

Holky nam zacal vcera pipat a malem ses se posr***.... 😲 Danik zacal plakat jak se toho lekl takze sme nastesti hned vedeli ze mu nic neni.. nechapu to. Monitor dechu mame novy.... No novy 9 mesicu... 😠

juja
20. dec 2009

to.beruska ak chceš, pisni mi emailovú adresu do IP a pošlem ti návod na AC401 ...aj my ho používame - ešte nám chvala bohu nepípal, ale som rada, že ho máme, aspoň kľudnejšie spíme 🙂

dadex
24. dec 2009

Ja som kupila novy Nanny monitor a prvykrat mi pipal ked mal maly osem mesiacov. Musel tak tvrdo zaspinkat, ze sa nenadychol a dokonca sa nezobudil ani na pipanie monitoru. Monitor som vypla a zapla a bolo v poriadku (bolo to okolo desiatej vecer), maly spinkal pokojne dalej. Druhykrat mi pipal ked mal devat mesiacov. Bolo to v noci a nevedeli sme co sa robi. Bol mimo podlozky. Od vtedy nastastie nic, no pouzivam ho doteraz pre pokoj v dusi.

trogir
25. dec 2009

Ja pouzivam Nanny monitor, prvý mi pípal často a mala som infarktové stavy, ani som nevedela, ako rýchlo sa dokážem pohybovať po byte. Reklamovala som ho po týždni, a vyše pol roka je absolutne spolahlivy. Inač treba davať pozor, ake baterky don vkladáte...obyčajne sposobuju pípanie. Idu tam tuším alkalicke...na to pozor.

crca
25. dec 2009

Holky a jak je možné,že když se mimi přesune jinam,tak to píská,ale když není v postýlce a já se držela jen za kraj té postýlky,tak mě to snímalo?Mě už se spustil teda několikrát,jednu noc dokonce kolem půlnoci holce a když jsem tak nějak usnula,tak o půl druhé ráno klukovi 😠 to už jsem pak do rána ani nezabrala 😅 teď musím zaťukat,že už je dlouho klid a to mě cestujou fest 😀 Ale je to šikovná věc,asi jim ho nechám do dospělosti 😀 😀 😀

zuzkat1
28. dec 2009

ahojte, teraz som objavila tuto temu🙂 babo este nemam, kupila som angelcare a zaujimalo by ma ci bude fungovat aj cez matrac hruby 13cm.. a este ak ju dam na noc do zavinovacky... nebude to moc hrube? neviete mi niektora povedat?🙂 dakujem

momin
28. dec 2009

crca podle me je to taky blbost aby to bylo tim ze se mimi presune. kdyz sem kojila tak sem mela vzdycky jednu nohu oprenou o postylku a stacilo to,monitor mohl byt zaply a nepipalo to.......

edita84
28. dec 2009

Ahojte zuzka tak to sprav tak že tie monitor dáš na matrac a na monitor dáš plachtu a ked babo bude väčšie tak to dáš pod matrac ja som tak dlho mala nanny.

zuzkat1
28. dec 2009

edita84 ahoj.. a to sa moze? v navode je ze sa to nema dotykat tela babatka.. ved tam ide elektrina... no ja neviem...mozno to nakoniec tak dopadne, este odskusam ked bude mala uz na svete🙂

edita84
28. dec 2009

mne to odporúčali na neonatologii lebo malá mala len 2110 g ked som ju doniesla domov a keby to bolo pod matracom tak by to až tak necítilo malú ja síce mám nanny ale kamoška mala angel care a aj ona to tak používala a nebol problém.

zuzkat1
28. dec 2009

jej super... tak vyskusam, ci ju to citi pod matracom a ked to nepojde tak to dam pod nu aspon na zaciatok... dakujem

edita84
28. dec 2009

🙂

radushe79
28. dec 2009

Ahoj, slyšela jsem, že malá miminka mají nepravidelný srdeční tlukot, což se postupně upravuje. Tudíž monitor dechu, který je zřejmě velice citlivý, na toto reaguje. I z tohoto důvodu jsem monitor nechtěla... několikrát denně mít infarkt, že moje dítko nedýchá. 😒

edita84
28. dec 2009

radšej mať infarkt akoby sa malo stať niečo zlé aj ja som mala tých planých poplachov dosť ale ani chvíľočku neľutujem že som ho mala.

zuzkat1
28. dec 2009

neviem si predstavit ze by malej nebilo srdiecko vyse 20 sekund... monitor reaguje hucanim az po takej dobe..

edita84
28. dec 2009

zuzka tých 20 sek. rýchlo prejde a to pípanie nie je pre rodičov ale pre baby aby sa nalakalo a znova zobralo dych. ja som raz mala jeden poplach ktorý mohol skončiť aj zle keby nebolo monitora, malá zaspala a šla som sa osprchovať a zrazu to zvonilo celá mokrá som bežala dnu a malá nič tak som ju zdvihla a skríkla na ňu a ona začala plakať. keby nebolo monitora tak tu nemám moju malú strigu

zuzkat1
28. dec 2009

no hej je to aj pre babo... ale zas keby nebolo pipanie ani my rodicia by sme nevedeli ze sa nieco deje

momin
28. dec 2009

holky a to vam jako deti lezi primo na te podlozce? a na ni mate jen prosteradlo?? 😲 😕