Môže mať dcérka herpes? Ako ho zastaviť?

iffka2002
18. mar 2008

Moja 6 mesacna dcera ma od rana na pere cerveny fliacik, myslite, ze by to mohol byt herpes? Ma s tym niekto nejaku skusenost? Da sa to nejako zastavit? Dakujem za kazdy prispevok..

katka119
1. feb 2016

Ahojte, môžem sa spýtať mám 9 mesačného chlapčeka a ten ma na hornej pravej pere malý červený fliačik s pupienkami. Takisto sa mu teraz po brade porobili vyrážky. Ja som asi pred týždňom mala pocit, že sa mi spraví herpes preventívne som si mastila zovirax a nespravilo sa mi nič..Snažila som sa dávať si pozor. Stretli ste sa stým? Ďakujem

nfk
28. máj 2016

Ahojte dievcence. Mam jeden recept. Je dost nechutny ale poviem vam ze ja mavam herpes nad ustami kazdy mesiac a teraz uz ako dospela koza s to vyskusala a pomaha. Akonahle sa vam zacne robit cerveny pupacik treba si vatovou tycinku vycistit usi a herpes potriet usnym mazom. Dalej sa to sirit nebude a rychlejsie zmizne. Vyskusajte.

darja12
23. jún 2016

ako zistím, či má dieťa herpes? mám 9 mesačnú dcéru a nad perou sa jej vyhodil asi 1 cmx1cm červený fľak. už to raz mala, potom to zmyzlo.. ale zase sa jej to asi po dvoch týždnoch objavilo.. zároveň mám aj ja herpes. ale ona mala tento fliačik asi o deň skôr ako ja... je to červené, žiadny pluzgier.. môže to byť herpes?