Môzu 1,5 ročné dieťa bolieť kríže?

ivusa82
6. máj 2009

maminky, od vcera si moj drobec stale chyta krize,dnes vecer uz skoro stale a ked sa ho spytam ci ho to boli,povie ano,, ale ked mu tam jemnejsie pritlacim tak nic,,nereaguje bolestivo,, teplotu nema,je culy,zivy, neviem ci to moze suvisiet s oblickami...ale nepaci sa mi to. ak mate niektora podobnu skusenost,poradte prosim co s tym, dakujem

danu
6. máj 2009

moja to tiez robi mala zapal obliciek, ale neviem ci to ma suvis a obcas sa tam skriabe ale vyrazky tam nema ziadne 😒

bubaczik
6. máj 2009

no ja by som šla k mudre radšej,nech vyšetri moč,lebo ja mam syna,a ten sa mi narodil s vrodenou chybou obličiek ☹ ,ho aj operovali,a dr mi hovoril,že keby sa stažoval na chrbatik,tak mam radšej dojst!nechcem ta vobec strašit,to fakt nie,ale ja by radšej šla zbytočne,ako neskoro... alebo sa nebuchol niekde?bo deti zvyknu sa potknut,padnuť..

a mladši ak povie au,sa ho pytam,že boli ta hlavička?on povie hej,hned na to sa ho opytam,boli ta ručka,on povie hej,atd...

skus ho posledovať,popripade ist vyšetriť moč 😉
držim palce..

ivusa82
autor
6. máj 2009

dakujem baby,

bubaczik....ja pojdem k dokine zajtra na moc...nech mu vysetri...lebo naozaj sa mi to nezda....maly je sice neustale v pohybe,ani 5 minut nesedi a to neprehanam...cize teoreticky by ho mohol boliet chrbatik,ale nezda sa mi to...uz sme mali zapal moc. ciest...ale to mal vysoke teploty a pri cikani ho bolelo,, teraz len tie krize si stale chyta... 😕

kukulkaja
7. máj 2009

Ivusa82, ževraj tieto zápaly močových ciest a obličiek nie vždy sprevádzajú teploty. Dúfam, že ste dnes dopadli dobre, daj vedieť, držím palce.

ivusa82
autor
7. máj 2009

ahojte kocky,, tak dnes sme boli po vysetreniach a vsetko je ok,, moc negat..teplota nebola..tak sa oblicky vykucili...a doka ma este poslala na ortopediu....tak mu urobili rontgen..ten je tiez negat...cize zaver...ze asi je to len taky novy zvyk alebo je vecer uz unaveny,tak si chyta chrbatik,,, chvaaaalabohu..uz som spokojna,,

ale poviem vam,na tom rtg...mna poslali prec,ze drzat bude tato..ste mali pocut ten krik,,chudatko moje tak sa strasne bal..a este sestricka zdrbkala muza,ze ho zle drzi...ten jej tak vynadal... 😅 lebo ona ze ako je mozne ze ho nevie udrzat a ona ho udrzi...tak jej povedal nech donese jej decko a to on udrzi,, nie svoje ked ti srdce trha nad tym ako place a boji sa,, ale vsetko je ok,, tak to je podstatne 😉

dakujem vam 😉