Môžu byť pľuzgieriky na zadočku zapareniny?

dddeni
27. aug 2007

Ahojte, aké sú vaše skúsenosti so zapareninami.Nám sa včera malej vyhodili nad zadočkom také malé pľuzgieriky - asi zapareniny ☹ 😕 . natieram jej to Sudokremom, skúsila som aj Pityol. Čítala som na nete, že je dobrý aj odvar z nechtíka, repíka a časté vetranie zadočka len na vzduchu. Môžu byť podľa vás tie pľuzgieriky zapareniny??? Ďakujem za každú radu.

milota164
7. júl 2015

my sme pouzivali Bepanthen a pouzivame ho aj teraz a to je mala uz v skolke ale v tychto teplach sa ide 🙂

milota164
24. nov 2015

a pre deticky do jedneho roka je viac vhodna od Bepanthenu Extra mast.ktora najlepsie chrani nedozretu pokozku novorodencov.Obsahuje olivovy olej na hydrataciu,vitamin B3 ,podporuje regeneraciu pokozky a vytvara vodeodolnu vrstvu takze je pokozka lepsie chranena.

lilu74
2. júl 2016

bepanthen care - urcite ano - osobna skusenost, plienky sme skusali rozne znacky ale s kremom som bola spokojna uz od uplneho zaciatku a nemali sme ziadne vyrazky, zapareniny, ziadne kozne problemy🙂

lili007
24. aug 2016

Juj s pluzgierikom sme mali jednu skusenost, ked som v lete vymenila nepremyslene plienky za inu znacku...zjavne malemu nezapasovala a vyhodil sa nam pluzgier o priemeru cca 1cm. Bezali sme k doktorke, ktora povedala, ze ide o zapareninu. Dala nam Imazol ale pripomenula, ze je to hojivy krem, teda ho mozeme pouzivat len kratko pocas hojenia mokvajuceho pluzgiera cca tyzden. Prizvukovala, ze pokozku zadocku je treba dobre mastit. To, ze mate vyrazku nad zadockom moze byt dosledok aj trenia plienocky o kozu. Bepanthen Extra pouzivame uz od porodnice a aj ked sme vyskusali aj ine maste na kazdodenne premazavanie, vratili sme sa k nemu.

maykaaa1122
8. dec 2016

my sme pouzivali Bepanthen a pouzivame ho aj teraz a to je mala uz v skolke.

lilu74
12. dec 2016

Tiez som spokojna s bepanthenom😉

lilu7
13. júl 2017

Pluzgiere su pre babatka bolave ja som trpela len ked som videla kiahnove pluzgiere na malom. Ja pouzivam bepanthen care na predchadzanie zaparenin a hydrataciu koze je hlavne pre najmensich ale pouzivam ho aj ked ma starsi syn nejaky kozny problem.

lubka3232
27. júl 2017

súhlas, aj my bepanthen.vyskúšala som rôzne značky, ale najlepšie nám sedí práve bepanthen care.