Nadmerné slinenie bábätiek. Čo by to mohlo byť?

tinkaaa
8. máj 2009

Ahojte dievčatá aj vaše detičky tak nadmerne slinia???????? 😕
Naša malá má dva mesiace a začala veľmi slintať,neviem čo si mám o tom myslieť.Slinky jej tečú v takých množstvách,že to vyzerá ako vygrcnutie ale sú to len slinky.Nestíham meniť podbradníky 😝
cucká si aj rúčku,ale to robila vždy,keď bola hladná
poraďte mi,že čo by to mohlo byť 😲

zuzanenko
24. máj 2015

má už skoro tri roky má už 20 zubov čiže asi všetky cmúľa si palce či od toho nemôže nadmerne slinit

zuzanenko
24. máj 2015

ahojte môj malý má skoro už 3 roky a nadmerne sliní čo stým mám robiť má už všetky zuby 20,ale cmúľa si palce či od toho to môže byť,som mamička z Košíc.

balkica
24. máj 2015

ved to su zuby 🙂 A este si uzijes menenie podbradnikov 🙂potom to prestane a zacne zase ked pojdu stolicky 🙂 Ale moj bratranec slintal dlho aj do 6-7 rokov, ani neviem preco, ale nikto to neriesil a prestal a vyratsol z neho dospely, zdravy clovek, ktory neslinta 😀

bublinka1911
22. máj 2016

Ahojte mamičky. ..môj skoro 28 synček ..Má už všetky zubky a má obdobia keď menim podbradnik za podbradnikom. .V kuse slinta..nechspem čo yo je...asi mesiac som zistila , že si občas dá prsty do úst. .ked som mu pozrela útočia nemal tam nič.
Mám pocit ako keby my šli ďalšie zubky a pritom má už všetky. .Viete poradiť? ?

irmussskka
16. máj 2017

Dobry den mamicky chcela by som sa svami poradit ste predca skusene mamicky moj maly chlapec ma 1rok a 4 mesiace a strasne slinta a uz ma to znervoznuje ked sa pozriem na ine deti tak vobec nesluntaju a moj ma stale podbradnik a furt ho musim vymienat lebo je taky mokry ten podbradnik ze normalne stoho cecu sliny a to iba par min ma na sebe a aj jeho to uz znevroznuje furt ho hadze uz dole s krku ja neviem ci je to normalne takto slinta v jeho veku alebo mu mam dat spravit komplente vysetrenia ??poradte mi prosim dakujem pekne za skore odpovede irma.