Nadychovanie ústami. Robia to aj vaše deti?

grobaroval
7. okt 2009

Ahojte baby chcela by som sa spýtať či aj vaši drobci to robia prípadne robili. Moja malá keď ju položím na chrbátik tak začne akoby dýchať ústami ale pritom vydáva taký zvuk akoby sa nevedela nadýchnuť. Je pravda že pritom kope nožičkami o stošesť, tak neviem či sa len "učí" dýchať ústami, vzbuduje moju pozornosť, alebo ako kope nôžkami, tak sa zadýcha a nestíha dýchať noštekom. Poraďte už som zúfalá.

miskachrumka
7. okt 2009

*Ahoj
vies co aj mna zaujima kedy zacinaju deticky dychat ustami ale skor ako vroku urcite nie!
aspon tak som pocula ja!

meusicka
7. okt 2009

tak to by zaujimalo aj mna, kedy deticky zacinaju dychat aj ustami. nasa ma uz 8 mesiacov, ale zatial som si veru nevsimla, zeby uz dychala aj ustackami 😕

kristinka.s
8. okt 2009

grobaroval - aj moja mala to tak robieva, kope o 106 a fuci pritom - a potom si cazne blabotat - niekedy aj dych tusim zadrzi - aspon sa tak tvari 🙂, ako keby sa niekam ponahlala

vevusiatko
8. okt 2009

Baby nasa ma 10 mesiacov a teraz ako ma nadchu uz dycha ustockami....teda v noci som si vsimla spala a dokoran usta otvorene 😉

nikollette
8. okt 2009

Náš má už dosť dlho ústa do korán otvorené ked spinká, a mám pocit že dýcha aj ústočkami...
Inak noštekom, ale občas aj ústočkami 😉

radkatom
8. okt 2009

Ahojte,

grobaroval náš malinký tiež vydáva také zvuky akoby sa nevedel nadýchnuť ale nespráva sa tak... Tiež neviem, čo to znamená... Asi sa poradím s pediatričkou... Zajtra tam idem, tak napíšem, čo a ako...

papa

lulu73
10. okt 2009

ahoj

nasa mala tiez vydava niekedy,hlavne po napapani zvuky akoby sa nevedela nadychnut,chrapci,piska,dycha ustami, akoby sa dusila a nevedela sa nadychnut....v utorok ideme do poradne, spytam sa...mam pocit ze sa dusi soplami....ale tiez to moze byt pricina refluxu, ze sa jej vracia mliecko