• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu mamičky s bábätkami, ktoré majú stridor?

20. septembra 2017 
Ahojte aj nám diagnostikovali stridor,syn má mesiac.Ste tu nějaká maminka co by nám mohla poradit?
19. apr 2016 o 15:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
Ahoj skarabubu. Najlepsie bude ked ta ak si este nebola poslu na usno-nosno-krcne. Ak ti mozem doporucit z vlastnych skusenosti tak my sme vela inhalovali Vincentku a ked uz bolo velmi velmi zle /zapal priedusiek/ tak aj Ambrobene. Rozne fukatka ako Ventolin a jemu podobne som mala len keby nahodou nieco a po prvom pouziti som bola presvedcena ze to dame aj bez nich. Zacali sme chodit do solnej jaskyne a do Tatier/kde dnes zijeme/. Saška uz dnes skoro 11 rokov a zavodne jazdi na lyziach a od tohto roka aj na bicykli. Sk ti budu tvrdit ze tvoje dieta bude astmatik tak maju pravdu ken vtedy ak budes pocuvat ich rady a davat syncekovi tie ich farmaceuticke jedy. My sme radsej tieto preparaty vynechali a hladali rozne ine cesty a skor prirodnou formou. A takto fungujeme aj dnes a cela rodinka na olejcekoch a prirodnych preparatoch. Drzim palceky a verim ze syncek vyrastie na zdraveho chlapa len to bude na zaciatku tazsie pre celu rodinu.:wink:
16. sep o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miselinik Dakujem za povzbuzenie.Pred letnymi prázdninami bol už aj na antibiotikách,mal vysoké teploty.A musim zaklepat ale od tej doby chorý nebol.A to je úspěch, protože skoro třičtvrtě roku bol co mesiac chorý.Skoro 3 mesiace zdraví.:smile:Stridor se mu zlepšil,na kontroly ORL chodíme co 3 mesiace.Jen aby se to jen zlepšovalo.
20. sep o 11:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok