Nájdu sa tu mamičky s bábätkami, ktoré majú stridor?

miselinik
30. jan 2007

Ahojte, nájdu sa tu tiež mamičky s bábetkami, ktoré majú stridor?

skarabubu
19. apr 2016

Ahojte aj nám diagnostikovali stridor,syn má mesiac.Ste tu nějaká maminka co by nám mohla poradit?

miselinik
autor
16. sep 2017

Ahoj skarabubu. Najlepsie bude ked ta ak si este nebola poslu na usno-nosno-krcne. Ak ti mozem doporucit z vlastnych skusenosti tak my sme vela inhalovali Vincentku a ked uz bolo velmi velmi zle /zapal priedusiek/ tak aj Ambrobene. Rozne fukatka ako Ventolin a jemu podobne som mala len keby nahodou nieco a po prvom pouziti som bola presvedcena ze to dame aj bez nich. Zacali sme chodit do solnej jaskyne a do Tatier/kde dnes zijeme/. Saška uz dnes skoro 11 rokov a zavodne jazdi na lyziach a od tohto roka aj na bicykli. Sk ti budu tvrdit ze tvoje dieta bude astmatik tak maju pravdu ken vtedy ak budes pocuvat ich rady a davat syncekovi tie ich farmaceuticke jedy. My sme radsej tieto preparaty vynechali a hladali rozne ine cesty a skor prirodnou formou. A takto fungujeme aj dnes a cela rodinka na olejcekoch a prirodnych preparatoch. Drzim palceky a verim ze syncek vyrastie na zdraveho chlapa len to bude na zaciatku tazsie pre celu rodinu.😉

skarabubu
20. sep 2017

@miselinik Dakujem za povzbuzenie.Pred letnymi prázdninami bol už aj na antibiotikách,mal vysoké teploty.A musim zaklepat ale od tej doby chorý nebol.A to je úspěch, protože skoro třičtvrtě roku bol co mesiac chorý.Skoro 3 mesiace zdraví.😄Stridor se mu zlepšil,na kontroly ORL chodíme co 3 mesiace.Jen aby se to jen zlepšovalo.

mirenko
28. nov 2017

Ahojte chcem sa spytat ci niekto bol na operacii stridoru ako to vsetko prebieha kolko trva operacia ako papa male babëtko kolko sa tam lezi ci to pomohlo

zuzanka0258
5. aug 2021

@miselinik ahoj ...nám včera po krčnom vyšetrení zistila stidor a ešte aj reflux a máme necelé 4 mesiace .Ešte sme neboli ani na očkovani,toho sa obávam najviac asi ...Že detičkám to vymizne tak do roka tak uvidíme ,vaše bábo je ako na tom ,ešte máte ten stidor ????

miselinik
autor
12. aug 2021

@zuzanka0258 ahoj. Tak moja dcera uz ma 14 rokov a aj ked jej predpovedali ze bude dozivotná astmatička tak sme sa s manželom rozhodli ze urobime všetko preto aby nebola. Dnes športuje a je uspešná cyklistka v MTB cyklistike ako Kadetka na Slovenskom pohári a aj na Majstrovstvách Slovenska. A ked jej pred troma rokmi robili vysetrenia tak jej vyšli uplne super a vobec neverili ze niekedy bola zaradená do rizikovej skupiny astmatikov. A k tomu este v zime donedávna tiež uspešne lyzovala a reprezentovala nasu dedinu na Slovenskom pohári. Vobec sa netreba bát a hlavne je zamerat sa na to že aj tvoje dieta bude normálne fungovat a uživat si co najviac co sa dá vonku a pri pohybe.