Napínanie na vracanie. Môže nastať z rastu zubov?

elizabeth453
31. jan 2009

ahoj...nevie mi niekto poradit? mala od vcera nieje akosi "vo sovjej kozi".stale ju napinalo, a dnes sa aj povracala a to od obeda nic nejedla...este len uvidela flasku, alebo nejake jedlo a uz ju naplo...a cely den len mrauci, nechce uz ani lozit ani chodit...co predtym nabehala kilometre... ☹ cela je od vcera akasi bleda...myslim, ze jej ide dalsi zub...moze to byt z toho??? 😒 😢
dik

martina46
31. jan 2009

radsej skoc na pohotovost.

elizabeth453
autor
31. jan 2009

pred pol hodinou vypila deci mlieka, trosku vody a zaspala...tak neviem
len sa bojim, aby sa nepovracala pocas spanku ☹

junovka
31. jan 2009

napinanie na zvracanie a samotne zvracanie nie su priznakom prerezavania sa zubkov.

elizabeth453
autor
31. jan 2009

junovka,,,dik, mozno to som potrebovala pocut,,,lebo koho som sa pytla tak mi kazdy povedal, ze to z prerezavania nemoze byt...to je iste , ze sa jej prerezava, lebo si stale zuje prst...len neviemm, preco je taka "nehybna" zrazu a taka bleda

elizabeth453
autor
31. jan 2009

hups, zle som si to precitala... ☹

terkaa
31. jan 2009

elizabeth, este kojis?ked ano, nezjedla si nieco, co je tazke na zaludok?

elizabeth453
autor
31. jan 2009

ja som ani nekojila...ale nezjedla nic, len to co stale a dnes od obeda nejedla vobec 😖

junovka
31. jan 2009

ci to nemoze byt zacinajuci priznak crev.chripky 😒 😕

elizabeth453
autor
31. jan 2009

a to je co 😅

terkaa
31. jan 2009

skus jej dat nieco, co mas osvedcene, ze ma rada. pomasiruj jej tak jemne brusko a ja by som ju nechala dost dlho bez plienky, aspon taku hodinu. nemala oblecene co ju tlacilo na zaludocek?

terkaa
31. jan 2009

ale ked spinka, tak ju nechaj a rozbal ked sa prebudi 😉

terkaa
31. jan 2009

crevna chripka sa prejavuje zvracanim a hnackami ☹

elizabeth453
autor
31. jan 2009

tak najradsej ma piskoty..ale aj tie zahodila .. ☹ ked som jej stlacila brucho, tak nevyzeral, ze by ju bolelo...
tak nemal, mala len teplaky...tie ju moc netlacia...

elizabeth453
autor
31. jan 2009

tak hancku nemala...

elizabeth453
autor
31. jan 2009

jaj, ma neplaste s tou crevnou chripkou... ☹ 😢
tak teplotu zatial chvalabohu nema,

terkaa
31. jan 2009

nahodou si neudrela hlavicku?

elizabeth453
autor
31. jan 2009

tak tu si udiera pravidelne...lebo "frajerka" sa stale pusta aeste sama nechodi a obcas ju nestihnem zachytit...vacsinou si udiera celo

terkaa
31. jan 2009

nikdy nevies..., ale mozno si udrela hlavicku silnejsie a na nepravom mieste. zvracanie a unava je zo slabeho otrasu mozgu. mozno zachadzam pridaleko, ale keby nam vedeli povedat deturence...

elizabeth453
autor
31. jan 2009

ved to, keby mi vedela povedat... ☹ neviem, vazne z coho to moze byt..toto sa nam este nestalo...ona nevraciavala ani ked bola malicka 😢

terkaa
31. jan 2009

kedze nejadla doteraz a bude zvrackat, tak radsej zajdi na pohotovost. a hlavne nech za kazdu cenu pije tekutinky, lebo sa moze dehydrovat ☹ , najlepsia by bola prevarena lucka cista, bez pridania caju, aby sa jej nevytvarali zbytocne kyselinky. drzim palce a daj vediet ako ste dopadli.

elizabeth453
autor
1. feb 2009

ahoj..tak ona zvracala len raz vcera....a celu noc prespala v pohode a dokonca spala o pol hodku dlhsie....sice vypila ledva deci mlieka...ale tak uvidime cez den...zatial sa zda v poho....zeby mala len pokazeny zaludok? 😕 fakt neviem z coho to bolo, dufam, ze to bude lepsie a nebude to daco vazne, lebo nemocnice uz ani vydiet nechcem 😖

terkaa
1. feb 2009

ahoj elizabeth, tak ako? pila aj vodu? lebo ta je dolezita. a co?papkali ste uz dnes?

elizabeth453
autor
1. feb 2009

ahoj...tak ako som spominala rano po zobudeni vypila ledva deci mlieka, potom zjedla kusok chleba, len tak bez nicoho..a vypila asi deci vody..inak to maraucanie pokracuje, beznaladovost tiez... 😒 teraz si pol hodinku pospala zas...kamaratka mi tvrdi, ze to moze byt zapal hrtanu...tak teraz jej skusim dat obed, som jej spravila len taku riedku kuraciu polievku..uvidime...
ten zapal hrtanu a infekcia, by to v podstate mozno aj mohli byt, lebo zevraj deti s raztepom tomu lahko podlahnu, a kedze este nema uzavrete cele podnebie a vsetko si pcha so ust..tak neviem no
len tu sa mi nechce hned utejkat k dr., lebo tu je lekarska starostlivost na h...o 😠
bud ti povedia, ze to prejde alebo ze z toho vyrastie...tak zato zbiram radsej rady a skusenosti a ked uz je nieco vazne tak skocim kdr, i ked niekedy bezvisledne ☹

simonka99
1. feb 2009

ahoj elizabeth,my sme mali nieco podobne asi pred dvoma tyzdnami.Maly velmi vela vracal-tiez ked bol maly,tak vracal minimalne.Tak som sa prelalkla a sli sme na pohotovost-tam sa tvaril,akoby bol najzdravsie dieta 🙂 iba nam tam dali taky roztok(myslim,ze sa vola ionovy-je to mix voda sol cukor a ten sme mu striekackou davali kazdych 5 minut asi 2 hodiny.Ten nevyvratil vobec.A nakonic to bola crevna chripka,trvalo to 2 dni.Drzim palce

elizabeth453
autor
1. feb 2009

tak sme po obede...asi 10 lyziciek,,potom si taku odrgla ako keby zjedla tanier fazulovej...a teraz sa jej cka akoby ju spominalo cele SVK...a pritom pocut ake ma prazdne brusko 😒

elizabeth453
autor
1. feb 2009

uvidi jedlo , zavrie oci a zatrasie nou 😨

janka196
1. feb 2009

ahoj elizabeth , mne to mala robi ked sa jej zacne prerezavat zub. prestane jest, nechce nic okrem cici a ked na nu idem s jedlom tak ju naplne normalne. ale zas nezvracia z toho nikdy tak neviem 😖

elizabeth453
autor
1. feb 2009

tak dnes chvalobohu este nevracala...tak a trosku uz aj papala, aj mliecko vypila ale strasne malicko,,,kusok chleba zjedla, ale ked vydi lyzicku, tak ju napne...a hlavne vypila vela caju...zeby mala len zaludok pokazeny a spravila som z toho velek hallooooo,,,no neviem, uvidime...len ako som pisala, radsej sa opytam na skusenosti ako tu utekat hned k dr. lebo viem, ze mi tu moc neporadia

elizabeth453
autor
3. feb 2009

AHOJ...tak tu moju malu este stale napina, ked vydi lyzicku..prevrati ocami normalne nou zatrasie...okrem mlieka, caju a chleba...to je v pohode...
co to moze byt???ale uz je pokojnejsia a neni umraucana, uz sa vratila do normalu len to papanie..ani ovocie nechce