Narodila sa s II. stupňom pridusenia. Budú následky?

helaaaa
28. aug 2009

ahoj mamicky nevie niektora zvas ake nasledky moze mat druhy stupen pridusenia babätka?moja dcerka to mala pri narodeni chodili sme snou po lekaroch neurologou atd...kazdy inac rozpraval jeden povedal ze to je v poriadku druhy ze sa mozu objavit niake nasledky........bojim sa aby to nebolo nieco vaznejsie 😢

zuza.m
29. aug 2009

ahoj niesom odbornička ale myslim že zaleži na tom či bol neokysličeny mozog a aky čas a od toho sa vyvyjaju aj nasledky poškodenia.mala ma už 7mes tak že by si už mohla vidite či ma za sebou nejake pokroky.pretača sa ti na bruško alebo opačne ??drži pekne hlavičku ak daš do sedu sedi???(to by sa sice nemalo)ale mna sa doktorka pytala či mi už maly obesdi ked mal 7,2mes.ale myslim že ak ti niekto povie že to je v poriadkua druhy že možu byt nasledky tak si myslim že by to viac menej mohlo byt dobre ale može sa vyskytnut nejaka ta komplikacia.ak by to bolo s malou zle určite ti nikto nepovie že je to v poriadku.držim ti palčeky.

mousunek
29. aug 2009

myslim si ze spousta doktoru rika ze jsou mozne nasledky spis ze strachu aby kdyz se pak neco bude dit nemohli rodice zalovat za nedostatecne seznameni se stavem.
Pokud se ti zda ditko zdrave a aktivni otaci se zvatla udrzi se chvilku v sede a nebo dokonce uz leze netrapila bych se tim oni si te stejne mam dojem pozdeji pozvou jeste na nejakou kontrolu az bude starsi.

petrach
29. aug 2009

helaa moje dcera je kříšená a vím jak jsem se tím trapila,řekli nam co tobe,ale pokud by neco bylo,už to davno véte..
určite chodíš k neurologovi,ten by už řekl--
nasledky jsou třeba,že je díte hyperaktivní atd,neboj bude v pořadku..
z naší Elišky vyrostla šikovná holka 😉 jo a v roce nas vyřadili z neurologie
oni ji spiš budou chvilku sledovat,kdyby nahodou necomale jak říkám,pokud by byl nalez tak ho už znáte 😉

přeju pevne nervy a hrozne moc zdravíčka