Nemá stolicu. Čo s tým? Prečo ju nemá?

marorlinko
28. dec 2008

moj 2rocny syn uz 2dni nekakal, vzdy maval pravidelnu stolicu a teraz nic, neviem jak mu pomoct vi eniekto dake rady alebo preco ju nema? co mu mam dat aby sa vykakal

tonicka
28. dec 2008

Ahoj marolinko, aj karolinke sa to obcas stane, ja jej davam bud susene slivky, alebo hrozno a samozrejme veeela vody. A na 3 den sa zatial vzdy vykakala. 😉 Ak sa nevykaka dlhsie ako 4 dni, sla by som na pohotovost, tam to riesia najprv prehanadlom a ked nic tak "chirurgicky", v podstate mu to lekar, "vytiahne rukou" 😒

marorlinko
autor
28. dec 2008

diky tonicka, moj to ma po 1x a bojim sa onho, idem mu dat to hrozno on ho miluje tak snad ho zje aj teraz aj vodu, dam vediet ci to pomohlo.

matica2
28. dec 2008

raz mi doktor poradil kvapky hylak forte to je aj na zápchu aj na hnačku /chutovo niesu dobré ale mne zabrali/ ale pametam si že moja mam davala bratovi niake čípky tuším glycerínové ale to by ti poradili v lekárni.

tonicka
28. dec 2008

nemusis sa bat, len ho sleduj, ja som tiez bola nervozna a aj teraz byvam,ked sa jej to stane. 😉

tanja61
28. dec 2008

aj nam sa to niekedy stane....ale vacsinou potom na treti den je to ok...mi pijeme harmancekovy caj a papame vela polievok takze vela vody...pomaha aj ovocie 😉

vinka
28. dec 2008

Marorlinko ak sa nestažuje na bolest a nemá mafuknuté a tvrdé bruško tak to nieje katastrofa.Ved rastie a zjavne niečo podrástol a aj črievka mu rastú tak sa nediv.Vela vody a ovocie.Ja som synovi robila ovocné bomby(môj názov 😀 )5 druhov som odštavila a vypil to od smädu.Tak a potom čo sa dialo ani nepíšem. 😀 😀

marorlinko
autor
29. dec 2008

diky kocky, dneska rano s auz vykakal, som bol astastn ajak blcha, on papa vela ovocia on ho miluje aj pije vkuse daco,som rada,ze uz mal stolicu,diky vam za rady naozaj.

tonicka
29. dec 2008

marorlinko, velmi sa tesim, super sprava 😀 😀

tanja61
29. dec 2008

no vidis.. 😉

tanja61
8. jan 2009

no baby teraz mam ja pre istotu s malym problem ze uz je 4den a este nekakal ☹ papa ovocie ale nechce mi vela pit tak ja neviem co s tym?myslite ze je vhodne mi strkat teplomer do zadocku a skusat ci sa nevykaka?inak nervozny nieje a ma vetry ale som s toho nervozna..poradte..mozno to bude tym ze som mu davala panadol baby lebo mal teplotu?

sakura77
9. jan 2009

tanja,ako?bolo odvcera?treba pittekutiny a u nas zabera slivkova stava-normalna z kompotu,harmancekovy caj

tonicka
9. jan 2009

tanja moze byt, ked je teplota, tak ta dehydruje, tak je problem aj s kakanim, davaj mu aj po glgoch 🙂 a skus tie susene slivky
😀

junovka
9. jan 2009

ja preferujem teply sedavy kupel-v ramci kupania.Posedi asi tak polhodiny a potom sa mi stale do polhodinky vykaka.Skus to 😉 Vraj sa vtedy creva pohnu 🙂

kako
9. jan 2009

urcite nie je dobre stale davat teplomer do zadocku, moze sa tym natrhnut konecnik. ked tak, ho aspon troska naolejovat

tanja61
9. jan 2009

baby vcera v noci sme kakali 😅 🙂 stale davam malemu dost pit aj ked niekedy odmieta tak aspon dzus ten neodmietne 🙂 ale casto mu robim harmancekovy caj a papa vela polievok co su tekutiny.teraz ked je prechladeny tak mu davam aj 3taniere polievky do dna ...kakko stale nedavam teplomer do zadocku a ani ked meriam teplotu,a osobne si myslim ze natrhnut nemozes nic,teplomer ma hladky zaobleny koniec a samozrejme olejujem ked uz ma nic ine nenapada ako skusit sa vykakat 😉

sakura77
10. jan 2009

no,moja kamoska tak urobila svojej dcere "zavislost"-to s tym teplomerom-a teda dlho sa bez toho nevedela naucit 😒
a zas segrin tiez mal taketo problemy s kakanim-dokonca istu dobu bol len na klystiroch ☹ a potom mu zistili celiakiu

ankam
10. jan 2009

u nas nebol nikdy problem s kakanim.Teda myslim ze raz-ale to pomohla stava zo slivkoveho kompotu.Na striekacku do pusinky....
Kamoskin syncek mal raz zapchu a tak tlacil az mu popraskali zilky na lickach-chudiatko ☹
teplomer nie
aj ten sedavy kupel moze byt pravda.my stale vysedavame

tanja61
10. jan 2009

sakura suhlasim na teplomer si dietatko rychlo zvykne,moj maly si na neho nezvykne lebo nema kedy...iba v krajnej nudzi a to som skusala mozno 5krat za 17mesiacov a s toho sa mu podarilo na teplomer vykakat asi 2krat

zzz77
12. nov 2011

Ahojte, chcela by som poradit co stym ak moja 5 mesacna dcerka nema stolicu uz vyse tyzdna, pomaly to bude uz 2 tyzdne 😲 je plne dojcena a aj lekarky som sa pytala, vraj je to normalne ak je len na ciciku. Skusala som cajik na brusko, ale nafuknuta nie je a aj vetry ma riadne. Hybe sa dost, aj s nou cvicim, davam ju na brusko casto, uz neviem co s nou a pomaly mam z toho depky ☹ Je to ozaj normalne? Dakujem

sz.zuzana
4. máj 2012

ahojte baby.poradte my prosim...moj maly už 4 dni nekakal ☹ má 2 a pol roka .už neviem čo mám robi´t...vobec žiadne ovocie nechce jesť,ani polievku ☹ pije vela ale jesť nechce nikdy... ☹ už niekedy nemám na to nervy,stále len prosi´t aby už jedol ale aj tak nechce vobec nič,niekedy celý deň pije len raz 2dc kakao a to je všetko...a teraz nevie ani kakať.