Nespavosť z bolavého bruška. Čo robiť?

beelinka
10. dec 2008

Ahojky strašna sa trapime. Už tri týždne s ním nespím. Stále sa mi hádže. Už mliečko nemám tak papame Hipp mliečko a na obed zeleninku. Celí den je super nič ho nebolí a ked príde večer horor, nechce buvat a ked aj tak sa hadže. Zvyknem mu bruško masirovat, aj pupeme v hlbšej vode aby si zaplaval-precvičil bruško, davam mu aj teple kostky na bruško, kvapky sme vyskušali všetky, berieme aj probiotika,boli sme aj u dr, brali mu krv aj vyter, vyter mal pozitivny,najpr ho preliečila antibiotikama, kontrolny bol zas poz., ale že kym nie su hnačky nič s tým robit netreba, len probiotika brat. Tak ja už naozaj neviem ☹ ☹ ☹

beelinka
autor
5. jan 2009

Teraz mu skusam davat vodu s ovocnou stavou 2:1 a stale mu skusim dat menej stavy a uvidime. Teoria je super ale uvidime 😕 Ine mi nevypije, je aj ovocny caj z lekarne pre deti je az od 6 mes ale dr povedala ze ak mu ho necham len kratko vyluhovat tak mu mozem dat hocijaky. Tan pomarancovy mi chvilu pil. Ale skusim mu dat pomalicky striekackou aby si zvykol, a mozno bude potom aj sam 😉

emaso
5. jan 2009

beelinka a bylinkovy si skusala?hipp alebo hami

beelinka
autor
5. jan 2009

Bylinky mi vobec nechce. Z toho ho uplne nadrapuje. Mam hipp aj hami ale nechce mi to vobec to mu neviem ani sriekackou nanutit. Ale je medovka s jablkom to este ako tak 😒

emaso
5. jan 2009

nooo,vidis,tak mu davaj ten ked mu chuti 😉 mame sa my s tymi detmi,co?

beelinka
autor
5. jan 2009

Ty mas tri tak pred tebou klobuk dolu 😵 mne je aj moj vela. 😉 Vies este nieco proti naduvaniu na noc okrem sabs. espumisan a infacol ?

beelinka
autor
5. jan 2009

A yabudla som davas alebo davala si detom vzdy prvu a druhu veceru ? a stale v rovnaky cas a chodia ti deticky aj pekne buvat ? 🙂