Neustále plný nos. Čo s tým?

tanja61
28. aug 2008

baby neviete neico poradit maly ma v kuse plny nos uz 6den odsavam aj ked s problemami lebo to je ako keby som ho rezala 😀 davam kvapky libenar ale stale nieje ziadna zmena.....poradite nieco?

junovka
28. aug 2008

tanja, a daju sa sopliky vobec odsat?Ak, nie tak zajdi ku krcnemu, nakolko ci to nebude alergickeho povodu 😒 😉

babulik22
28. aug 2008

tanja: moju malu nemohly kvoli tomu,ze mala stale sopliky zaockovat.nepomahal libenar,tak jej urobili vyter a zistili,ze ma zlateho stafylokoka.potom jej niak tie sopliky presly.a mame pokoj.bola som stoho prekvapena ked mi povedala,ze stafylokoka netreba liecit pokial nerobi problemy.

junovka
28. aug 2008

...len bacha, babuli, je to svinstvo, ktore sa moze a nemusi vratit 😒 ....viem to z vlastnej skusenosti ☹

babulik22
28. aug 2008

junovka viem,ze tu tema o stafylokokovi bola,tak si ju pozriem 😕

jahodka11
28. aug 2008

tanja, mne dnes odporucili sirup Sinupret, vraj je velmi dobry, na baze byliniek. skusame len od dnes, tak neviem, ci zaberie....ale dufam, ze ano, a samozrejme odsavam a davam kvapky Mar, aby nemal suchy nostek....pri tolkom odsavani...a postielku som dvihla na jednej strane, nech je trosku vo vyvysenej polohe 😖

zuzzanocka
28. aug 2008

my mame plny nostek asi pol roka. vyskusali sme libenar, sterimar, v kombinacii s nasivinom a otrivinom. kazdy den sme mali nad postielkou rozvesane mokre plienky. ak som nemusela, tak som neodsavala, udajne sa to nema, lebo cim viac sa odsava, tym viac sa tvori hlien. ked mala plakala, len som jej vytrela sopliky. v poslednej dobe davam len sterimar. ten sa moze davat neobmedzene (aj ked to ide dost do penazi) a velmi sa nam to zlepsilo. 😉 dnes som bola kupit dalsi sterimar 😒 a magistra v lekarni mi vravela, ze ak by sa to zhorsilo, tak sa mame pytat k alergologovi.

junovka
28. aug 2008

zuzzanocka, na krcnom ste boli??Pretoze najprv na krcne by vas mali odoslat a az potom na alergo 😉

katulienka1
28. aug 2008

my sme mali minulý týžden soplíky a dávala som kvapky Sinupret.Pomohlo super.Sú to kvapky samá bylinka a uvolnujú hlieny v nose alebo hrdle. 😉

zuzzanocka
28. aug 2008

junovka, neboli, aj ja si myslim ze by sme najprv mali ist na krcne..ak sa to zhorsi, tak pojdem..alebo vyskusam este ten sinupret, ak je to na prirodnej baze.

jahodka11
28. aug 2008

ozaj a akej farby mate sopliky? my priesvitne biele, takze pocitam s tym, ze je to alergia, kedze z krvi mu zistena bola, a v septembri pojdmee na testy.....vidite, ved september je za rohom, musim zavolat dr 😒

junovka
28. aug 2008

ZUZZANOCKA, POKIAL TO TRVA UZ POLROKA AKO PISES, TAK NEMAS NA CO CAKAT.Konaj ihned, lebo podla mna je to na 99% alergia 😉

tanja61
autor
29. aug 2008

ahojte baby tak nam sa to zlepsilo 😉 pouzivam libenar tiez sa moze pouzivat niekolko krat do dna a kupila sa eukalyptovu masticku a mazem mu hrudnik a trocha masti davam aj pod nostek a lepsie sa mu dycha... 🙂 zuzanocka:no asi je to uz dost dlho ze mate take problemy mala by si s tym nieco robit 😉

kaskya
1. sep 2008

Pomôže nasivin pre novorodencov.

junovka
1. sep 2008

kaskya, pomoze, ale Nasivin sa ma uzivat len 7 dni 😉 😒

kaskya
2. sep 2008

Mali sme tiez take problemy. s nasivinom nam to preslo po dvoch dnoch uzivania.

tanja61
autor
2. sep 2008

no nam sa to vratilo ale uzivam nasivin pre deti tri dni a je to ovela lepsie...kvapkam rano,naobed a vecer.... 😉

macaeliska
5. sep 2008

ahoj. Ja som tiez vcera bola u dr., pretoze mala ma uz dlho sopel. Pred tromi tyzdnami sme z neho mali az zapal stredneho ucha. Kazala nam polohovat lehatko, aby sopliky nestekali do usiek. Problem bol ale taky, ze ako to prehltala, tak ju to drazdilo a budila sa. Takze uz mesiac sme bojovali so soplom a vcera nam napisala fenistil. Dnes uz krasne spinka a opuch so soplikmi zmyzol. Prave som nas objednala aj na alergologiu. Uvidime.Ale hlavne chod k dr., aby ste nemali pataliu s uskami.

mir13
5. sep 2008

My sme sa soplikov nevedeli zbavit niekolko mesiacov. Potom sme zacali plavat a "potapat sa"a bolo po soplikoch...

martina.d.
5. sep 2008

my mávame soplíky dosť často. tiež používame Sinupret, Mar, odsávame len ráno a večer. Minule sme boli tak zahlienení, že sme s malinkým museli ísť na URL a tam mu každý deň preplachovali noštek a namiešali mu nejaké kvapky s efedrínom. Teraz sa nám to po 2 mesiacoch opäť vrátilo, ale zatiaľ to liečim kvapkami a odsávaním. Samozrejme, že má vydvihnutú hlavičku, aby mu to nestekalo do pusy. Uvidíme, nakoľko budeme úspešní tentoraz. 😉 😀

junovka
5. sep 2008

Martina.d, podla mna by si sa mala pytat aj ty na alergo, nakolko tym, ze uzivate tie kvapky, tak sa opuch v nos.dutinach strati....na chvilu, ale pokial ste alergicky, tak sa vam to znova vrati 😉