Neustále sople a opakovaná choroba

mikella
10. máj 2012

máte niekto skúsenosti s opakovaným prechladnutím kašlo a podobne malá bola celú zimu stále chorá kašlala a ešte aj teraz v lete ked už sa nekúri tak bola dva týždne chorá a aj po chorobe neustále fuka sople prečítala som rôzne príspevky mamičiek ale zistila som len to že aj ked absolvovali rôzne vyšetrenia a dokonca im vybrali aj zbytočne nosné mandle tak sa nič nevyriešilo chcela by som nejaký alternatívny spôsob 😕 nemáte niekto skúsenosti s nejakým zázračným liekom na prírodnej báze alebo podobne 😉

xlucia
5. okt 2012

@zdraviezprirody aj ja poprosim podrobnosti

maria444bb
6. okt 2012

@mikella ahoj mikella, ako sa máte teraz? Ja som tiež za alternatívny spôsob liečby, lebo dnešná medicína lieči len príznaky choroby, potláča ich a nelieči chorobu samotnú. Ja mám veľmi dobré skúsenosti s nemeckou homeopatiou, konkrétne s minerálnymi soľami. Keď má maličký soplíky, hneď mu ich nasadím, a už na druhý deň mu je lepšie, fakt odporúčam, neviem si ich vynachváliť.

mikella
autor
6. okt 2012

@maria444bb a to sa kde da kupit

maria444bb
6. okt 2012

@mikella v nemeckých lekárňach, tam sa už používajú dlhé roky. U nás na Slovensku je ich problém zohnať, hlavne čo sa kvality týka, ja si ich kupujem cez jednu pani, ona sa tomu venuje, má s nimi skúsenosti a vie perfektne poradiť.