Nočné spanie

simima66
31. jan 2017

Ahojte maminky,
Prosim vas o cenne rady a nazory.Moj syncek ma 4,5 mesiaca a v noci sa mi casto budi...najprv sa len prevracia rozhadzuje nozkami a ruckami a potom je hore..ked mu pomasirujem brusko hned sa pokaka.V noci sa takto budi dvakrat raz o druhej a potom okolo siedmej a to este nehovorim o pauzach na papanie. A vsade citam ze take babo by uz malo spat len s jednou pauzou 🙂 a my ich mame niekedy aj 5. Za vsetky rady dakujem.🙂

daakotaa
31. jan 2017

Neporovnavaj svoje dieta s tym co citas, kazde dieta je ine. A myslim si ze o siedmej je uz rano.

simima66
autor
31. jan 2017

@daakotaa zle som sa vyjadrila 🙂

mishel178
31. jan 2017

môj ma 8 mesiacov a budi sa stále niekedy aj 5x ☹

terka1607
31. jan 2017

Môj bude mať 11 mesiacov a niekedy sa budí aj tri štyri krát, no minimálne dva krát za noc, takže asi fakt neporovnávať a nehovoriť si čo by malo a čo by nemalo 🙂

terka1607
31. jan 2017

A u nás nepomohlo nič, proste musím počkať, až si milý pán zmyslí, že bude spať celú noc 😀

simima66
autor
31. jan 2017

@terka1607 mna skor trapi toto jeho nocne kakanie :(

qwert77
31. jan 2017

Môj má pol roka a celú noc ešte neprespal. Vždy je minimálne 2-3x hore. Sú aj noci že to aj rátať prestanem. Takže tak 🙂

simima66
autor
31. jan 2017

@qwert77 ale aspon trosku spinka a moj sa len prehadzuje a prehadzuje potom sa zobudi a pokial ho opat uspin aj hodina

terka1607
31. jan 2017

Tak skúsiť masírovať večer, nech sa vykaká ešte pred spaním 🙂

simima66
autor
31. jan 2017

@terka1607 masirujem :(

lilu74
31. jan 2017

Nemoze prespat celu noc este je na to malinky .mozno ma cez den vela podnetov a preto nevie pokojne zaspat. Skus teply kupel masaz papanie a sup do postielky-do vaku najlepsie v ktorom sa ti velmi mixovat nebude vediet-neodkope sa a pokojne bude spat.prip.mu pusti nejaku hudbu-natahujucu hracku apod.

evittam
31. jan 2017

@lilu74 Preco by nemohlo prespat celu noc? Kazde dieta je ine. Obe moje deti sa od 3-do 5.mesiaca budili v noci raz na krmenie a hned spali a od 5.mesiaca spali celu noc.😉 Cize je to mozne a aj normalne.😉 A kazdemu prajem take deti.

simima66
autor
31. jan 2017

On mi spinkal v pohode a budil sa len na papanie kazdr tri hodinky....a teraz uz tri tyzdne horor prehadzuje sa a casto mi kaka...aj cez den aj cez noc....nemoze to byt zubkami??? Slinta mi uz od druheho mesiaca a zacina byt aj cez den dost nervozny...tak ja neviem uz som zvazila vsetky moznosti...

evittam
31. jan 2017

@simima66 Nooo,veru mozu to byt zubky.😉

simima66
autor
31. jan 2017

@evittam aj ja mam taky tusak :( snad to obdobie rychlo skonci lebo uz nevladzem :(

evittam
31. jan 2017

@simima66 Drzim prsty aby ano. Pri synovi sme ani nevedeli,ze mu idu zubky,parkrat ho zlaxovalo a nic. Dcerka to iste-akurat byvala cez den nervoznejsia.😉

candii
31. jan 2017

Neviem ci kojis alebo nie. No ja som kojila a pokial som neprestala moj sa budil aj 20x .. ano 20x.. ja som chodila spat unavena a vstavala unavena. Postupne sa to unormalilo a budil sa o polovicu menej. Bud rada ze sa vykaka a ze ho netrapi bolest bruska a tak..

evittam
31. jan 2017

@candii Budenie dietata nema nic spolocne s dojcenim...Ja som tiez dojcila.😉

candii
31. jan 2017

@evittam podla mna hej. Kamaratka nedojci a jej syn 3m sa zobudi 1x..

evittam
31. jan 2017

@candii No a ja som dojcila a tiez sa mi v 3.mesiaci budili raz....Je to aj o "dojceni" a "dojceni" - ak si matka nechava robit zo seba cumel tak ano je to mozne,ze aj 20x za noc.....😉

candii
31. jan 2017

@evittam tak to je tiez pravda ..

terka1607
31. jan 2017

@candii ja nedojcim a maly sa mi skoro v roku budi dva tri krat na jedlo, tak dojcenim to asi nebude 🙂

simima66
autor
31. jan 2017

Tak tu plati ze kazde dieta ine.❤

marietta6
31. jan 2017

Moja dcera ma 14mesiacov,je kojena na poziadanie,ale samozrejme uz papa vsetko.ale este ani raz mi neprespala celu noc.mali sme obdobie ked 2x sa zobodila,potom obdobobie ked bola hore kazdu hodinu,vzdy je to ine.teraz sa zobudi v priemere 3x cca. Neprirovnavajte dieta k tabulkam.

evittam
31. jan 2017

@marietta6 Ved to tu ani nikto nerobi.😉

ve_ro_ni_ka
1. feb 2017

Moja dcerka ma 4,5mes.a posledne vecerne papanie ma tak okolo deviatej potom ide spinkat...nezaspi hned.trosku sa v postielke pomrvi a zaspi.zobudi ma tiez to ze sa zacina mrvit v noci okolo tretej pol 4 sa napapa a znova spinkat.a potom sa zobudi okolo 7-8 a je hore tak 2hodky...potom podriemka asi ppl hodku a znova je hore
Takze cez den mi skoro vobec nespinka ked neratam prechadzky.niekedy sa jej ppdari zaspat na 2-3 hodinky ale to malokedy 🙂

Skor len podriemkava...ale aspon ze.v noci viac pospi...

ve_ro_ni_ka
1. feb 2017

A zabudla.som napisat ze nekojim..sme na UM