Obojstranný zápaľ plúc. Ako pomôcť?

kotenko
3. apr 2008

Ahoj, su tu nejake mamicky, ktorych deti mali/alebo maju obojstranny zapal pluc..?

Ako ste pomahali svojim detickam, mali aj horucky? prezili to?

sue
3. apr 2008

Kotenko, ja ako trojmesačná som mala a ani som nebola v nemocnici...

kotenko
autor
3. apr 2008

fuuha. nepamatas si, co t davali, co? 🙂

sue
3. apr 2008

Kotenko, ani náhodou 😀 ale nemám ani žiadne trvalé následky ani problémy s dýchaním ani nič...

petruska77
3. apr 2008

ja som mala 3x zapal pluc v priebehu prvych 2 rokov a tiez nemam ziadne nasledky... kotenko, ale tvoja malinka je predcasne narodena, ze?

kotenko
autor
3. apr 2008

ano, je predcasnik...

petruska77
3. apr 2008

a ako dlho sa uz trapi s tym zapalom? co doktori na to?

kotenko
autor
3. apr 2008

a ho ani neviem od kedy, unas v PE hovorili ze ma infekciu od soboty, ale teraz ked ju prelozili do NR tak nam povedali, ze ma obojstranny zapal pluc. a ako to vidia? mame sa pripravit na vsetko

sue
3. apr 2008

Kotenko, prajem veľa sily... dúfam, že sú to len vyjadrenia lekárov a nie je to také vážne... a najmä nech to Lili nebolí 😔

nevesta
3. apr 2008

Ahoj, my sme mali pred cca 3 tyzdnami, boli sme 5 dni v nemocnici, davali jej inhalovat nejake lieky + atb na sekundarnu infekciu, kedze prvotne ho mala virusoveho povodu... Mala je v pohode za tyzden sa zotavila 🙂
Vidia to na RTG

nevesta
3. apr 2008

Ked chces nejake info, napis mi do IP 😉

kotenko
autor
3. apr 2008

nevesta, tak to gratulujem, zeste to tak rychlo a statocne zvladli... davali jej aj Berodual (vstrekovali) do ust? Mavaju to aj astmatici...
No kamaratkina dcerka tiez mala obojstranny zapal a bola v nmocnici vyse 3 tyzdnov.

nastastie ale nemame horucky, aspon ze to. ale tazko sa jej dycha a nechcu ju dat na pristroj...

nevesta
4. apr 2008

Neviem, co jej davali na inhalovanie (jeden liek inhalovala cez masku a druhy jej vstrekovali cez tu umelohmotnu vec...) a dostavala Atb Klacid 2 tyzdne...

hrkavka
28. máj 2010

@petruska77 ahojajmoj mali ma teras zapal pluc uz druhy krat ☹ prvi krat bol v doomacej liecbe a dnes ho zobrali do nemocnice 😢 ma obojstrani zapal pluc nemohla som ist snim lezat lebo som aj ja chora snad sa nam tie male zlaticka coskoro uzdravia

katecameron
18. dec 2010

moje dievcatko ma tiez zapal pluc je v nemocnici od dnes ☹