Očkovanie - osýpky, mumps. Mohlo zapríčiniť hnačku?

junovka
23. okt 2008

Chcela som sa vas opytat, ci moze suvisiet hnacka ako neziaduca reakcia po tomto ockovani?Vdaka 😕

bibula
23. okt 2008

ano,dr.ta mala na to upozornit. 😉

junovka
autor
23. okt 2008

ona ma upozornila na kadeco ine, len nie na hnacku....zatial kazde ockovania co sme doposial absolvovali, tak sme mali bez akejkolvek reakcie 😒

grisgot
23. okt 2008

My jsme ji taky měli a moje Mudra řekla, že to jako reakce na očkování určitě není..tak kdo ví, kde je pravda ☹

jabber
23. okt 2008

to je to očkování v 15 měsících - zarděnky, příušnice, spalničky?

jabber
23. okt 2008

jsem našla tohle:
http://www.vakciny.net/pravidelne_ockovani/MMR.htm
dole jsou nežádoucí účinky 😖

prvapomoc
24. okt 2008

junovka ja si myslím že to nebude reakcia na očkovanie.kedže tato latka neprechadza cez žaludok tak by to nemalo robiť hnačku a včera som preluskala aj nejake knižky doma a nikde som nenašla takýto vedlajší učinok.neidu jej stoličky?alebo nemohla by mať teoreticky nejaku virozu?teraz su dosť rozšírené 😉

jabber
24. okt 2008

prvapomoc - no v tom odkaze, co jsem včera dávala, průjem jako nežádoucí účinek je, ale je označený za méně častý 😅

prvapomoc
24. okt 2008

hej všimla som si a ono zas každe dieťa je ine,možno naozaj to bolo z toho,ťažko povedať,lebo teraz je naozaj aj take obdobie ked su velmi rozšírene aj črevne virozy tak to sa potom ťažko rozlišuje.každopádne by som asi zavolala doktorke.

junovka
autor
24. okt 2008

dakujem vam pekne babenky.Dnes sme to odhalili-vysiel nam ocny zubok 😎 ....a hnacka trvala len vcera, dne suz je ok/klop-klop/ 😉

prvapomoc
24. okt 2008

super junovka 🙂 a bola mala aj moc zla?očne zuby vraj dosť bolia aj mojho syna vtedy prehanalo aj bol jak čert 😝

junovka
autor
24. okt 2008

prvapomoc, ona uz pofnukavala dost dlho, teda paru tyzdnov 😝 ....a vzdy len by sa na rukach nosila 😒

jabber
25. okt 2008

junovka - tak super 🙂 a co jsou to očné zuby? 😅

junovka
autor
25. okt 2008

jabber, to je treti zubok vlavo hore aj dole, tak isto treti zubok vpravo hore aj dole 🙂 😉

jabber
25. okt 2008

junovka - aha, díky 😉 🙂 u nás jsou to špičáky