Od akého veku ste dávali dieťa do bazénika?

lusia222
17. jún 2013

Ahojte,chcela by som sa opytat od akeho veku ste davali dieta do bazenika v lete ked bolo teplo?

nikolet_89
17. jún 2013

@lusia222 ked sme mali cca 6 mesiacov som malu dala na chvilku iba

andrejka1974
17. jún 2013

moja ma 14 mesiacov a este nebola 🙂 🙂 🙂 ale toto l;eto uz bude 🙂 🙂 🙂 🙂 ale ja davam tak od roka 🙂 🙂 🙂 🙂

kikatko
17. jún 2013

asi tak v 2 mesiacoch bola v mori, 4 mesačná v bazéne- velkom v špecialnej plavacej doske

kalifa28
17. jún 2013

od teraz, ale keby leto bolo vtedy, ked mala 6 MESIACOV, dám už vtedy, je to individuálne, kolko mesiacov budu mat drobci práve cez leto... takže tie odpovede budu trošku skreslené...

gabina84
17. jún 2013

ja mam oktobrove dietatko a do bazenika isla hned najblizsie leto, vtedy mala cca 7-8 mesiacov

magic08
17. jún 2013

moj drobec ma nieco vyse 5 mesiacov a dnes poobede sa ho chystam dat na chvilku do bazena.

ikke
17. jún 2013

toto je zas taka "sutaziva" otazka 😝
v principe - odkedy udrzi dieta v polohe na bruchu hlavu hore, mozes ho na chvilu dat do uplne plytkej vody. ale naozaj hrat sa vo vode uplne logicky, ked vie samo sediet 😉
inak ved aj novorodenca kupes vo vanicke, takze ak sa ti bude chciet dieta drzat v bazeniku, kludne hned ako bude mat primeranu termoregulaciu na kupanie sa vonku (najskor od 3 tyzdnov)

lusia222
autor
17. jún 2013

@ikke skor som myslela tak ci neochorie ked ju ofukne alebo tak.. 🙂

ikke
17. jún 2013

@lusia222 pred par rokmi som vo vlaku cestovala s jednou babickou a jej asi 4-rocnou vnuckou, bolo dobre cez 30 stupnov, neklimatizovany vlak a babka tu vnucku stale nahanala s poziadavkou dat jej na hlavu satku cez usi a nas ostatnych tyrala zatvorenym oknom.
takze ak mas dieta, ktore je chovane v bavlnke mimo akehokolvek prudenia vzduchu, nebude moct ist do bazena ani v 4 rokoch bez toho, aby ti potom neochorelo...

neviem, ake velke mas dieta, no ofuknutie je za normalnych okolnosti "nebezpecne" tak do 6 tyzdnov zivota...

tea333
17. jún 2013

ja som davala odkedy maly sam sedel, prvykrat na dovolenke ked mal 8mesiacov, minimum vody tam mal.
dieta co pasie tam moze byt len chvilku, to som ani neskusala, kedze mam letne deti

medvedik79
26. jún 2013

Od 3 mesiaca aspon na chvilku,ale mala by tam dokazala byt asi aj hodinu,neskutocna radost 😎

marylis
26. jún 2013

Od 3 mesiaca 🙂 a lezal tam stastny jak blcha ani von ist necel :D

eeffka
26. jún 2013

@lusia222 asi 4m 🙂 tak do 2cm vody na balkone

miriamka
26. jún 2013

@lusia222 Moj prvorodeny bol prvy krat ked mal nieco malo vyse 1 roka...druhorodeny bol prvy krat vo wellness v bazene ked mal ukonceny 6.mesiac a teraz ma ukonceny 9.mesiac a doma sa s nami ked bolo teplo vo velkom bazene normalne kupal a sedel v plavacom kolese a v malickom sedi a hraje sa 😉

cawes
26. jún 2013

moj ma 10 a plavat sme boli ked mal 4

lieeenka30
26. jún 2013

asi 3 mesiace ja svoje deti otuzujem takze aj dlho boli vo vode a nic sa im nestalo

didusa20
27. jún 2013

@nikolet_89 nádherná fotka 🙂 fakt...od 6 mesiacov je to fajn lebo sa dieťatko dosť zabaví...už nech prejde chladné počasie a šup deťúrence do plaviek....