Opuchnutá sliznica

1lastovicka1
2. feb 2015

Ahojte kočky, obraciam sa na vas s prosbou o radu... Teda ak sa Vám niečo podobné stalo... Asi treti týžden som si všimla, že maám jemne opuchnutý " vstup " do pošvy.... tu sliznici, alebo ako by som to nazvala:(... brala som aj Zodac, a natieram si to mastickou calciovou... aj mam trosku pocit, že to mizne...ale stale to e trosku opuchnute :(( neviete mi s tým poradiť?? Dakujem, pekne :(

cerez
2. feb 2015

To ti ženský lekár predpísal?

katarinamarkova
2. feb 2015

@1lastovicka1
@1lastovicka1 vieme poradit - k doktorovi s tym 🙂

1lastovicka1
autor
2. feb 2015

no tomu sa vyhýbam :(

simsalabim
2. feb 2015

Sliznica moze byt opuchnuta aj pri roznych infekciach, napr. mykoze...najlepsie urobis, ak pojdes na gyndu.

katarinamarkova
2. feb 2015

@1lastovicka1 nechapem, aky mozes mat dovod vyhybat sa pri akychkolvek zdravotnych problemoch lekarovi?

lenbea
2. feb 2015

@1lastovicka1 najdi si ineho doktora, ak ti tvoj nevyhovuje, ale určite sa mu nesmieš vyhýbať pri problémoch. sliznica, alebo vonkajšie rodidla byvaju opuchnute aj počas ovulácie, ale to je jeden alebo par dni. ak je to tri tyždne, tak už asi to neni v poriadku. tam je ťažko radiť, ked nepoznaš pričinu a asi to aj tak musi vyriešiť len lekar

1lastovicka1
autor
3. feb 2015

Dakujem za rady, ale chcela som radu , či to niekto nepozna, a nie posielanie k lekarovi, .... inak by som to tu asi nepisala nie ? !! ?

mamazem
6. feb 2015

Skúsenosť s tým nemám, ale za pokus by stála Dračia krv - Drags Imun. Tlmí zápal, pôsobí silne antimykoticky aj antibakteriálne. Môžete s ním robiť výplach pošvy (pár kvapiek do vody), ale treba užívať aj vnútorne...
Prípadne potom ešte aniónové vložky...
Viac info nájdete u nás na mamazem.