Opuchnuté spodné viečko, čo s tým?

cvika
8. sep 2008

mala ma opuchnute spodne viecko.,no neplace ani ju to neboli, ocko ani naslzavy,co to moze byt?treba s tym ist k lekarovi?ma to od dneska.dakujem

shela
8. sep 2008

cvika...mozno ze ma len prievan..pockaj do zajtra a keby sa to nezlepsilo skus ist k lekarovi..moze to byt aj nejaka infekcia

cvika
autor
9. sep 2008

shela nema to take opuchnute uz ale rano som jej musela pomahat lebo nemohla odlepit ocko kvoli hnisu

anavila
9. sep 2008

skus jej do ocka strieknut trosku materskeho mlieka, nam to pomohlo, je to liek na vsetko 😎

cvika
autor
9. sep 2008

to vazne anavila?po kolkych dnoch ti to ustupilo?

danuska24
9. sep 2008

u nas po 2-3 dnoch

cvika
autor
9. sep 2008

danuska a bola si snou u lekara alebo to ustupilo same?moja mala ma 2 mesiace

danuska24
9. sep 2008

nasa mala asi 3mes. , nebola som u lekara, len som jej kvapkala pri kazdom kojeni do ocka

betka1
9. sep 2008

iba doktorka Ti presne povie co to je. Ale moze to byt to, co mal moj brat. Tiez mal opuchnute spodne viecko a doktorka ho poslala na preplachnutie slznych kanlikov. Je to na pohlad neprijemne, bola som u toho, ale zabralo to.
To vymyvanie ocka materskym mlieckom skus. To radili aj mojej mame a minule som to citala aj v nejakom odbornom clanku. Nie je to len nejaka babska rada. Materske mlieko ma dezinfekcne ucinky.
Skus si pozriet tieto temy, ale urcite s tym skoc aj k pediatricke:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

cvika
autor
9. sep 2008

dakujem betka1

anavila
9. sep 2008

mojej malej to zabralo, vecer som jej striekla mlieko a rano ani stopa po zapale...neviem, skus, mozno to nieje to iste ako mala moja ale urccite s tym nic nepokazis...drzim palce

carodejnica
13. nov 2009

Ahojte, obnovujem túto tému.
Moja malá (4 a pol mesiaca) sa dnes ráno zobudila a má troška pripuchnuté horné viečko. Neslzí, hnis jej netečie a nemá ho ani červené.
Netušíte, čo by to mohlo byť? 😒
(nechcem ísť k Dr., keď je teraz chrípkové obdobie a v čakárni kopa chorých detí)