Opuchy nožičiek u bábätka. Máte s tým skúsenosti?

malaskoricka
26. máj 2008

ahojte...moja znama má dcerku narodenu predcesne (v 29tt)..malinku pustili z nemocnici po 2mesiacoch...prednedaVNOm jej z nicoho nic zacali mierne ale dost viditelne opuchat nozicky...doktorka ich surovo odbila ze je to normalne kym sa to nezhorsi...odvtedy sa im to nezhorsilo no mala to ma stale v kuse...
nemate nahodne s tym niektora skusenosti?

parybka
26. máj 2008

otoky může způsobovat špatná funkce ledvin a taky mnoho jiných věcí - nechci strašit, jen s tím mám vlastní zkušenost. Určitě bych se nenechala odbýt, příp. bych si našla nějakého homeopata.... Normální to určitě není 😕

gucz
26. máj 2008

ahojky ja by som sa pýtala na nefrológiu (na obličky) a na kardiológiu (na srdiečko). Ak Ťa tam nechce poslať pediatrička, tak choď do poradne rizikového novorodenca ( ambulancia pre predčasniatka), určite chodíte na kontroly a pýtaj sa na ich názor. Ja by som s tým letela hneď, veď ktovie čo to môže znamenať a radšej ísť k desiatim doktorom zbytočne, ako neísť ani k jednému a potom to ľutovať 🙂

nensy
26. máj 2008

kamarádky mimi mělo taky opuchy tak šly Dr a zjistili že je alergická na mléko. 🙂