Ovčie kiahne u 4,5 mesačného bábätka. Nie je to skoro?

Ahoj.
v sobotu mame ist kus svokrovcom na dlhsie. mame male 4,5 mesacne babetko. v rodine sa vyskytli ovcie kniahne (nie priamo svokrovci), moja neter a synovec ich pred par dnami dostali. kedze sa casto navstevuju (teraz asi nie ked su deti chore) ale svagrina beha kazdy den 3x ku nim a naspat, sa bojim aby maly sa nenakazil. ja viem ze je lepsie ked to ma dieta ako dospely, ale 4,5 mesiaca mi pride este skoro :-| neviete ake je riziko?
horana
16. máj 2014
@susann83 Nemozu, ked prekonali uz neprenesu a ked neprekonali a uz su aj nahodou infikovani, infekcni zacnu byt az tesne pred vysevom, co bude teoreticky za min. 10 dni...

Co vsak nic nemeni na to ze nebojte, budte radi cim skor si to odskacete, aj chlapci, dospelemu chlapovi moze hrozit aj neplodnost, takze by bolo dobre nech si to uz odbiju a je pokoj...nez sa stale bat okolo koho prejdete kto ich mal...viem ze si kazdy hovori ze teraz nie je vhodna doba, ale to si budete hovorit stale...asi sa bojis aj za muza, ale stale lepsie ako chlap s detmi nez dedo s vnucatmi, skratka nechajte to plynut....
susann83
16. máj 2014
@horana dakujem ti. Este co ma trapi, ze mladsi bol teraz v utorok ockovany 😞(
jonki
16. máj 2014
@susann83 no a to dieta co kiahne ma na oslave bude? asi nie....a ludia co su s nou v kontekte a budete s nimi v kontakte na tej oslave...kiahne mali? ak ano...tak potom ich nemozu preniest na tvojho manzela....ci?
susann83
16. máj 2014
@jonki nie, nebude tam. Akurat este zistujem ci oni mali kiahne.
ivinka77
19. máj 2014
kocky ak by niekto chcel, rada posuniem... nam uz netreba nastastie
ivetka32
4. jún 2018
V zahraničí chodia deti bežné do škôlky s kiahnami aspoň to dostanu majú to za sebou. Prečo by mali byť matky nezodpovedné bo co nevyhovuje to vašim plánom? Tu ide Oto aby to dieťa prekonalo čím skôr ja som mala kiahne v 23 a nechcite aby vaše deti to mali v takom veku keď nechcete aby prišli do kontaktu s kiahnami. Raz to dostanú. Tak či tak.

Začni písať odpoveď...

Odošli