Plače už 4 hodiny. Čo s tým?

eva770
7. jan 2009

moj 2mesačny syn uz 4 hodiny plače.neviem uz čo s nim.je prebaleny,napapany a bruško ho zrejme neboli.PORADTE PROSIM

kili
7. jan 2009

evka už asi išla na pohotovosť 😕

lante
7. jan 2009

Ďakujem Kili 😉
Snaď dá Evka aspoň vedieť výsledok 🙂

kili
7. jan 2009

ono si ale netreba fandiť, že tak dám dieťa a hneď je kľud. Táto poloha je dobrá najmä preventívne, ale keď už bolo zle, tak som tak Samka dala a vrešťal tam ešte viac, tak som ho dala dole, no po tej 1,5h revu som ho tak dala a držala a on príšerne vrešťal, jedoval sa, mykal a po pár minútach tak prdel, že to až nočníkom triaslo 😀 . Potom ešte pár minút plakal a už bolo dobre 🙂

pammy
7. jan 2009

Elenita:
To kolika nebude, tu nemavaju take velke babatka... teda vacsinou.
Ale nebude to hlad? Kedze zaspi, tak sa asi riadne nenapapa... Moj Maxik to robi tiez (len on ma len 2 mesiace)... Zaspi... nevladze sat... odpojim ho... zobudi sa... place, lebo je hladny... Tak ho skusam rychlo dat von (najlepsie hrkotava prechadzka), tam na chvilku zaspi, pozbiera energiu potom saje lepsie = ukludni sa...
Nemozes skusit?
So zubkami este nemame skusenosti, este sme malicky/i... Este sa len ucime o seba starat... Ale mne ta opisana taktika celkom funguje.

magimary
7. jan 2009

No moja skúsenosť s prdkaním a kŕčmi je taká, že všeobecne a vo väčšine sa to všetko uvoľňuje až potom, keď sa dieťatko aspoň trochu ukľudní...dokiaľ plače a napína brušné svalíky, akoby nimi bránilo prirodzenej peristaltike, čiže aj keď je bruško plné plynov, nemôžu sa "vyfúknuť", lebo brušný lis ich drží "na uzde" a ešte znásobuje... 🙄
až po chvíli cvičenia, používania RR, masážiach, ccvičeniach s nôžkami, keď sa svaly bruška ako-tak uvoľnia, až potom začne babtko prdkať a "odfukovať"
no na druhej starne, keď sú už vetríky takmer na odchode, stačí zaviesť RR kúsok dnu a už to puká o 106... 😉

elenita
7. jan 2009

pammy, hladna by nemala byt, silu na papanie ma, ale nechce...........nasilu odvracia hlavicku od prsnika a vypina sa-.no nic, snad to budu tie zubky, dam vediet, ci to po par dnoch preslo.......

pammy
7. jan 2009

Dobre Elenita, daj urcite vediet. Pripadne ak odmieta prsnik, skus temu 'Bojkot kojenia', mozno ti baby poradia.
Papa.

tatolu
8. jan 2009

Elenita, mne to malá robila, keď už papala UM.
Boli to zubky, myslím. Ten gélik, ešte pred jedením umŕtvilo ďasienka a potom papala lepšie...

zuza.m
8. jan 2009

ak to nieje bruško a nepomahaju rady čo ti pisali baby.u nas zabera ked ho dam do vajička chytim do vzduchu a hojdam ako na hojdačke.dve poojdania a stichne.potom už len jemne.ale zabera to iba ak ho neboli bruško a len sa hneva.musiš ukludnovat hned ako vidiš že sa nevie ukludnit sam.lebo čim väčši hnev tym dlhšie ukludnovanie.aspon u nas.

eva770
autor
8. jan 2009

baby dakujem za všetky včerajšie rady.boli sme u lekara a dostal kvapky

pammy
8. jan 2009

Kvapky na koliku?

grmitko
8. jan 2009

ahojte nasi mali prisernu koliku takisto dokazali plakat aj 4 hodiny v kuse a nam najviac zabrala masaz a potom na nu teply obklad na brusko, to sa im ulavilo, ale u nasich to nebolo dlhe trvanie, ale aspon nachvilu bol klud, oni mali ozaj prisernu koliku, stale plakali ☹ ja uz som bola zufala

eva770
autor
8. jan 2009

kvapky-hylak,maltafer

zuza.m
8. jan 2009

no na hylak mam prišerne spomienky 😠
maly je nane alergicky a cely sa vyhadzal.skončili sme v nemocnici 😠

jahodka11
8. jan 2009

u nas pomahalo maleho zababusit a ist s nim na balkom....bol november, ale ked to zaberalo..... 😀

eva770
autor
9. jan 2009

chvala bohu mpj maly na ne alergiju nema.a jahodka 11 ako mu prosim ťa mohol zabrať balkon?