Podráždený pipík. Čo naň môžem dať?

winki.w
2. máj 2009

ahojte, malemu (6mes.) som vcera umyvala pipika a asi som mu ho trochu podraždila, aj ked som to robila jemne. teraz ho ma trochu cerveny na konci. neviete co na to mozem dat? s cim to namastit, potriet? vdaka za rady

lucia1004
2. máj 2009

ahoj, najskor vyckaj jeden den, lebo najlepsie, ak sa to upokoji same, ale ak po dni bude mat stale cerveny, tak najprv dva dni skusaj pri prebalovani potriet repikovym odvarom, ak ani to nepomoze, tak Framykoin-masticku. 😀

nika251
2. máj 2009

Ahoj. Winki- nemusi to nic znamenat. Nas maly mava tiez koniec pipika cerveny ak mu ho trosku pretahujem dalej. Max. ho posad do kupela z kamiliek alebo ako pise Lucka- tak framykoinovu mast. Ale nemyslim ze to znamena zapal len podrazdenie co urcite prejde.

dudinka21
2. máj 2009

my sme mali tiež, ale až tak že z predkožky tiekla krv bola som aj u doktorky a tá nám poradila tiež repikový odvar... už nám to zmizlo...len ani kúpat sa nám nechcel, asi ho to bolelo stále si to chytal...

womenne
2. máj 2009

repikovy odvar je najlepši 😉

dudal
2. máj 2009

ahoj winki,ja mam 6 týžd babo,mali sme to asi 3 posledné týždne , skúšala som všeličo a pred 2ma dňami zabrala masť Pityol úplne perfektne,ak máš doma skús,ak nie majú ju v lekárni bez predpisu

lucdavdan
4. máj 2009

pytiol je najlepsi

saara1
4. máj 2009

skus bepanthen, je to uplne neskodna masticka ale funguje vynikajuco a hlavne rychlo, mam ju odskusanu okrem ineho aj na podrazdeneho pipika s natrhnutou predkozkou.