Máte skúsenosti s pľúcnym oddelením v Podunajských Biskupiciach?

mklm332
20. máj 2019

Ahojte mamičky prosím vás pekne vedeli by ste mi povedať ako to chodí na oddelení, skúsenosti, izby, lekári ci v noci môžem nornlane pri nej spat.. Lebo niekde v niektorých nemocniciach vraj musia mamičky na noc z izby dieťatka odísť. Dcérka má dva roky a ideme na toto oddelenie a potrebovala by som zistiť co všetko má tam bude čakať
😢. Ďakujem vám za všetky informácie 🙏

reny2010
20. máj 2019

Bola som tam so synom,normalne si s dietatom na izbe,nebol ziadny problem spat s dietatom v posteli,aj ja som spala s malym aj ked mi pristavili rozkladacie lozko,a nikto nic nepovedal. Sestricky aj lekarku sme mali fantasticke,velmi mile,a ustretove.

mklm332
autor
20. máj 2019

@reny2010dakujem ti veľmi pekne 🙏 a prosím ta niekde som čítala že je zakázané s dieťatkom chodiť na chodbu. My vlastne ideme len na diagnostiku koli cystickej fibroze (ci tu diagnózu ma alebo nemá) takže tiež budem musieť byť s ňou cele dní na izbe? A na tých izbách sú dake hračky? Ci mam radšej vziať z domu. Lebo neviem si to ani predstaviť tam.

reny2010
21. máj 2019

Hracky sme mali svoje,a ano,dieta nemoze vychadzat na chodbu. Ty mozes ist do kuchynky alebo do jedalne,ale dieta by nemalo vychadzat. Ale fungovala tam ,,skola"- vyucovanie pre vacsie deti. Ono,aj keby si mohla vyjst,tak je lepsie,ak ides len na diagnostiku ostat na tej izbe,lebo deticky tam maju vselijake diagnozy,my sme mali obojstranny zapal pluc komplikovany. Ale naozaj su tam uzasne sestricky,vsetko ti vysvetlia,neboj sa. Je to take malicke oddelenie. Velmi drzim palce 😘

mklm332
autor
22. máj 2019

@reny2010 veľmi pekne ti ďakujem... Veľmi si mi pomohla😘

reny2010
22. máj 2019

@mklm332 drzte sa,a nezabudni na pozitivne myslenie - vsetko dobre dopadne 🍀💞