• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pomoc pri extrémne suchej kožičke. Čo mám robiť?

18. septembra 2008 
junovka nam excipial vobec nevyhovoval.. len nam urobil horsie.. nemali sme to take zle,natierala som excipialom a zhorsilo sa.. odkedy pouzivam indulonu,je to ovela lepsie.. inym ju natierat uz nebudem..
17. sep 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chodite na kozne??Nepostrehla som to dajako :sweat_smile: ...sorry :pensive:
17. sep 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechodime a chodit nebudeme,kym nam pomaha ta indulona.. uz som ti to hovorila vcera :wink: mam na to svoje dovody,preco lekar az na poslednom mieste..
17. sep 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ak sa smiem vyjadriť ja, tak my na suchú pokožku trpíme asi od našich 2 mesiacov... Hneď ako prvé nám detská dr. predpísala Excipial, používali sme dovtedy detský olejíček Nivea a bolo viacmenej fajn, ale potom otras... Excipial nám neskutone rýchlo a veľmi pomohol... Potom som si myslela, keď sme ho celý vypotrebovali, že už bude všetko fajn a postačí, keď ju budem kúpať v detskom olejovom kúpeli od Johnsons a natierať olejíčkom, s ktorým som bola celkom spokojná... Bohužiaľ sa nám to vrátilo späť... Teraz kúpeme v olejovom kúpeli Johnsons Baby a natierame znovu Excipialom a som nesmierne spokojná, malá má pokožku ako hodváb a všetci, čo malú hladkajú si to hneď uvedomujú, je to skvelý pocit, keď vidím, ako sa v tom "vyživajú", že je malá taká jemnučká... Na riťku používam Niveu na zapareniny, je super, predtým sme používali Sudocrem, aj s tým som bola spokojná, ale na zapareniny trpíme dosť a najmä vtedy, ak nám lezú zúbky... Vtedy nepomáha ani rybia masť ani nič, nakoľko kojím, tak postriekam mliečkom a riťka je ako vymenená... Najlepší leik na všetko, materské mliečko... Preto, ak kojíte a máte problémy, ktoré už nemajú konca kraja a nič nepomáha, skúste toto, alebo si ho takpovediac skúste vyprosiť od kamošky čo kojí a skúsiť to s mat.mliečkom... Ja si vždy poviem, že je to ten najlepší zázračný "liek" na všetko... Držím palčeky... Páááá :wink: :slight_smile:
17. sep 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Excipial stoji na predpis nejakych 11Sk.......
my sa kupeme v kupeli OILATUM a je to nieco fantasticke. babatko potom netreba ani natierat. Pokozka je prijemna a vlacna. Taktiez len na predpis to stoji 30Sk, bez receptu cez 300Sk. Takze pekny rozdiel.
17. sep 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do vody na kupanie davajte olivovy olej, to staci uz nemusite natiera potom, ono to prejde ak nie tak ten expicial ako tu spominaju babulky :wink:
17. sep 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka bola som u koznej. ta nam dala ten excipial U Hydrolotion , do vody Oilatum a mastny krem Advantan. len som nejak nezaznamenala ziadnu zmenu ako som jej to zacala davat. ani po tyzdny. skor sa to zhorsilo. mala viacej suchu kozu. a to mala take okruhle a take supky. tak neviem cim to je. teraz ju skusam natierat tou indulonou tak som zvedava.
18. sep 2008 o 09:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som indulonu neskusala, predsa len nie je to pre deticky. A hlavne otrasne sa rozotiera na taku detsku pokozku.
18. sep 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok