Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte nejakú masť na zapareniny?

moniciak
9. nov 2011

Ahoj Monika má už nejakyý čas ťažko hojacu sa zapareninu neviem z čoho starám sa ako sa dá máte nejakú skúsenosť s nejakou super masťou čo pomôže??? Zatiaľ sa mi nechce ísť k lekárke fakt je to zapareniny len tentokrát sa ťažšie hoja ďakujem za odpovede 🙂

aika0160
9. nov 2011

no ja som veľa mastí používala a nie vždy zabrali!!!!jednú radu som dostala a tá je ozaj osvečená aj starými ľudmi!!!!mne to poradili ja som tomu sama nechcela veriť ale skúsila som to a môžem potvrdiť je to pravda!!!!!POMOHLO!!!! OBYČAJNÉ KRAVSKÉ MASLO!!!!!na 100%!! 😉 🙂 🙂

luy
9. nov 2011

Nemáte doma vajce a súrne potrebujete?Alebo máte doma dieťa ako ja ,ktoré ma alergiu na vajcia?Tu je riešenie:Akým spôsobom nahradiť 1 vajíčko pri bežnej príprave pokrmov?

Vyskúšajte nasledovné rady s použitím kypriaceho prášku, želatíny, instantného droždia či kukuričného, zemiakového alebo pudingového prášku.

1 vajce = 1 kypriaci prášok + 1 lyžica vody + 1 lyžica octu

1 vajce = 1 kypriaci prášok + 1/2 lyžice oleja + 1/2 lyžice vody

1 vajce = 1/2 vrecúška želatíny

1 vajce = 100ml horúcej vody + 1/2 vrecúška instantného droždia

Kukuričný a zemiakový škrob, prípadne pudingový prášok majú schopnosť nahradiť vajíčka napríklad pri príprave rôznych druhoch koláčov, buchiet, pri výrobe palaciniek alebo placiek.

zaneta74
9. nov 2011

rozhodne ako ostatný píšu pomáha imazol, dcerka mala zapareniny od mokrých utierok a pomohol nám ako jediný, len treba natrieť iba tenkú vrstvu. 🙂

danu
9. nov 2011

@moniciak opytaj sa v temach na ktore ti dala link hajanka

Tu začni písať odpoveď...

Odošli