Pôrod v Šaci

danielita75
31. okt 2011

Chcela by som sa opytat, ci mi nevie niekto povedat, ak som na porod do Sace dohodnuta s lekarom dr. Lendakom ci musim este platit nemocnici 230eur ? dakujem

mirka1900
31. okt 2011

tak by si nemala ja som rodila v saci a ani som nemala dohodnute s nikim rodila som pri takej mladej blondinke a bola super klobuk dole aj dosedla je zlaty takze pkatit asi jemu nie nemocnici si myslim

ladenka77
31. okt 2011

ak si oficialne zazmluvnis lekara,tak platis nemocnici,cast ide nemocke a cast lekarovi,ale ak sa s nim dohodnes na comkolvek sama,tak je to na vasej dohode 🙂 😉 .....

anicka1981
31. okt 2011

@mirka1900
ja som tiez rodila pri nej, a aj taku mladu PA s takymi brckavymi svetlymi vlasami, porod som mala krasny, vsetko ok, niaky nastrih, sice ma maly potrapil, aj velky bol, tak popuceny chudacik, 😵
Tiez so nemala nikoho zazmluvneneho,,,ale ono asi aj na stasti, ale celkovo zo sace mam dobry pocit, ked budem rodit, tak urcite zase tam 😅
@danielita75

danielita75
autor
1. nov 2011

ladenka ale to ak si cez nemocnicu asi zazmluvis lekara nie? my sme dohodnuty len medzi sebou ze dojde k porodu

traktor
1. nov 2011

@danielita75 neplatis..dohodla si sa s nim..ak chces das nieco jemu..nemocnici uz nie..teda ak si vyberies nadstandart a ine..za to platis..ale za pôrod nemocnici neplatis..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre